fbpx

Zupełnie darmowe rozmowy i smsy bez haczyków?

Czy wiesz, że nasycenie na rynku usług telekomunikacyjnych wynosi ponad 100%? Co to oznacza prostymi słowami? To znaczy, że średnio każdy z nas posiada co najmniej jeden numer telefonu. W praktyce, niektórzy mogą posiadać ich nawet kilka. Czy któryś operator gwarantuje jednak zupełnie darmowe rozmowy, smsy i internet bez haczyków?

By mocno pobudzić naszą wyobraźnię, a puste słowa zamienić w prostą matematykę – posłużmy się przykładem. Jeśli pięcioosobowa rodzina posiada 5 różnych abonamentów, to zapewne wydaje sumę rzędu kilkuset złotych miesięcznie!

A gdyby tak zacząć swoją przygodę z oszczędzaniem nie wydając pieniędzy na rozmowy telefoniczne? Choć technologia wciąż posuwa się do przodu, coraz rzadziej wysyłamy smsy i często używamy choćby messengera, to wciąż bardzo często dzwonimy! Na ratunek przychodzi nowa sieć Rebtel.

 

„Nielimitowane rozmowy, SMSy i 1GB neta miesięcznie za darmo!”

Brzmi niewiarygodnie?

Cóż, jako właściciel bloga Fabryka Finansów opisuje jedynie sprawdzone produkty, sam jestem więc na etapie zmiany operatora na Rebtel 🙂

Na czym więc zarabia Rebtel? W zupełnie darmowej ofercie bez zobowiązań znajdziemy:

– Nielimitowane rozmowy
– Nielimitowane SMS-y
– 1GB na co tylko chcesz

Płatne okazują się jednak dodatkowe pakiety internetowe. Co ciekawe sieć proponuje także bardzo korzystne połączenia międzynarodowe. Mogą być one nawet zupełnie darmowe, jeśli użyjemy do tego dedykowanej aplikacji.

A co Wy sądzicie o takiej propozycji? Czy model sprzedaży sieci może sprawdzić się w Polsce?

 

Przeczytaj także na temat darmowego konta bankowego:

Darmowe konto bankowe przez internet

 

Uwaga!

Przeczytaj uważnie komentarz!

 

 

 

Może zainteresować Cię także:

Kategorie: Za darmo