fbpx

Zupełnie darmowe konto bankowe przez internet bez haczyków!

Zastanawiasz się, w którym banku założyć darmowe konto bankowe? Praktycznie każdy z nas posiada już konto w banku. Ba! Zwykle tych kont posiadamy więcej niż jedno, co może wiązać się z dodatkowymi opłatami za ich prowadzenie. Prostym sposobem na uniknięcie stałej opłaty miesięcznej, jest zupełnie darmowe konto w bankowe. Co ciekawe są banki, które gwarantują darmowe konto bankowe bez spełnienia dodatkowych warunków.

Czy wiesz, że w Szwecji płatności gotówką stanowią w przybliżeniu zaledwie 1 procent?! W praktyce niesie to ze sobą pewne plusy i minusy. Z całą pewnością, płatności dokonywane bez gotówki mogą być dużo łatwiej kontrolowane przez organy państwowe. To wyjaśnia dlaczego nielegalne transakcje w filmach rodem z Hollywood, zwykle dokonywane są przy użyciu dużej ilości gotówki, a nie kart płatniczych 🙂

 

Załóż konto w banku bez wychodzenia z domu

Gdzie założyć darmowe konto bankowe przez internet?

Wróćmy jednak do spraw przyziemnych. Kontem wartym uwagi będzie z pewnością konto osobiste w Nest Banku. To jeden z nielicznych banków (lub prawdopodobnie jedyny bank), który od początku swojego istnienia, nie zmienia swojego podstawowego produktu. Ten rachunek jest zupełnie darmowy od początku jego istnienia.

 

 

Konto bankowe bez opłat

By zarówno konto jak i karta pozostała darmowa, nie potrzebujemy spełniać żadnych dodatkowych warunków takich jak:

  • wpływy na rachunek w postaci wynagrodzenia

  • płatności kartą

  • lub inne transakcje z użyciem konta lub aplikacji mobilnej.

 

 Zakładając konto w Nest Banku możemy skorzystać z lokaty powitalnej na 4% dla nowych klientów oraz skorzystać z programu Visa Oferty – czyli częściowy 
zwrot pieniędzy za zakupy

 

 

Na rynku znajdziemy także kilka alternatywnych propozycji, głównie dla osób w młodym wieku. Oferta Nest Banku jest jednak skierowana dla wszystkich pełnoletnich osób.

Darmowa karta może nam także posłużyć do różnego rodzaju subskrypcji i abonamentów, jeśli będziemy używać jej jako karty dodatkowej. Bardzo często, by przetestować dany produkt, np.: popularny ostatnio Netlix, musimy podać dane karty płatniczej. Bardzo dobrą opcją okaże się wtedy darmowa karta. Jeśli nie będziemy zainteresowani kontynuowaniem okresu testowego lub zapomnimy o dodaniu karty do usługi, nasze zapasowe konto nie zostanie obciążone, a bank nie pobierze żadnej opłaty za konto i kartę. Warto więc posiadać dodatkową i darmową kartę w swoim portfelu.

 

darmowe konto bankowe

 

 

Premia za otwarcie konta bankowego

Czy wiesz, że banki niejednokrotnie oferują także premie i pieniądze w zamian za otwarcie konta bankowego i spełnienie prostych warunków promocji?

Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj:

Zarabianie na bankach – najlepsze promocje bankowe

Jeśli interesują Cię aktualne promocje bankowe i oferty innych banków, np. konta bankowe z nagrodami lub konta bankowe z bonusami, sprawdź pełen ranking:

Najlepsze konta osobiste

 

Konto dla obcokrajowca 2019

Jeśli natomiast interesuje Cię darmowe konto dla obcokrajowca, sprawdź koniecznie ten wpis:

Konto przez internet dla obcokrajowca

Kategorie: Za darmo