fbpx

Darmowa karta kredytowa z prezentem, Telefon Xiaomi Redmi 6A za darmo

Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 złCiti Handlowy wraca ze świetną promocją oferując za darmo telefon.

Uwaga to nie jest losowanie! By otrzymać telefon wystarczy wyrobić bezwarunkowo darmową kartę kredytową Citi Simplicity i spełnić  proste warunki promocji.

 

Ta promocja nie jest już aktywna. Aktualne zestawienie kart kredytowych z bonusami i gadżetami znajdziesz tutaj:

Najlepsze karty kredytowe – aktualne promocje

 

Zaraz, zaraz… gdzie jest haczyk? Darmowa karta, telefon Xiaomi Redmi 6A za darmo?

Karta kredytowa wielu użytkownikom już na starcie wydaje się być złem samym w sobie. Ci bardziej doświadczeni i przedsiębiorczy ludzie wiedzą, że umiejętne korzystanie z karty jest bardzo wygodne, a w tym przypadku DARMOWE. Wystarczy spłacać kartę w terminie (w tzw. okresie bezodsetkowym, który wynosi prawie 2 miesiące!). Karta kredytowa pomoże także w budowaniu pozytywnej historii kredytowej, a każdy posiadacz karty bierze udział w innych akcjach promocyjnych – np.: zniżkach w poszczególnych sklepach.

W większości przypadków banki pobierają za kartę kredytową opłatę miesięczną i roczną oraz za jej wydanie.
W tym przypadku nie ma ŻADNEJ OPŁATY.

3 X 0zł bez żadnych dodatkowych warunków

Obecnie sam posiadam kartę w CITI Banku. Skorzystałem poprzednio z innej promocji z telefonem! Potwierdzam zatem, że wszystkie te dane pokrywają się w zupełności w praktyce.

Więcej o karcie kredytowej od Citi Handlowego przeczytacie w poprzedniej promocji tutaj.

 

Xiaomi Redmi 6A za darmo

Kto może skorzystać w promocji darmowej karty kredytowej z telefonem Xiaomi Redmi 6A za darmo?

Po pierwsze udział w promocji wziąć może każda osoba, która nie posiada od 1.06.2015 r. jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citibanku.

 

Jakie kryteria dochodowe muszę spełnić?

Podstawowe wymagania dochodowe: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce. Dla działalności gospodarczej: wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata, dochód netto – minimum 2500 zł.

Inne źródła dochodu: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. 

 

Jak wziąć udział w promocji i odebrać telefon Xiaomi Redmi 6a za darmo?

 • do 24.04.2019 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty, wyrażając przy tym zgody na: przesyłanie i prezentowanie przez Citibank informacji handlowych
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody
Po otrzymaniu karty będziemy musieli spełnić dwa proste warunki: zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku oraz wykonać płatności kartą w sklepach stacjonarnych i/lub w internecie na łączną kwotę 1500 zł.

 

  Wydanie nagrody

  O spełnieniu warunków promocji i uzyskaniu telefonu Xiaomi bank poinformuje Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione przez Ciebie warunki promocji. Nagroda zostanie przesłana w ciągu kolejnych 60 dni (od daty wspomnianej wiadomości) za pośrednictwem kuriera na Twój adres korespondencyjny podany w banku.

  Sprzęt jest objęty gwarancją na 24 miesiące.

   

  Dostałem telefon, co dalej?

  Nadal możesz korzystać z karty płacąc choćby za zakupy w sklepie. Możesz także schować kartę do szuflady nic za nią nie płacąc. Co ciekawe jeśli będziesz chciał zamknąć rachunek karty, bank prawdopodobnie wyjdzie do Ciebie z ciekawą propozycją, byś nadal pozostał klientem! Może być to np.: cashback (zwrot za zakupy) na poziomie 10%.

   

   

  Uwaga: Jeśli chciałbyś porozmawiać z dedykowanym doradcą banku Citi Handlowego na temat innych produktów, wypełnij formularz u dołu tej strony.

   

   

  Opinie na temat telefonu i marki Xiaomi Redmi 6A

  Kiedyś sceptycznie podchodziłem do chińskich marek. Obecnie nie ma lepszych telefonów, niż te które oferuję marka Xiaomi w stosunku do ich ceny. Sam posiadam jeden z modeli i polecam go z czystym sumieniem. Jeśli jednak posiadacie inny telefon, nagrodę możecie podarować bliskim lub sprzedać 🙂

  Jeśli nie wierzycie – sprawdźcie ich sprzedaż w portalu Allegro. Obecnie są zdecydowanym liderem na rynku telefonów w tym serwisie.

  Zobaczcie dane techniczne telefonu tutaj:

  Xiaomi Redmi 6a dane techniczne

  xiaomi redmi 6a za darmo

  Dołącz do grupy na portalu Facebook i bądź na bieżąco z promocjami:
  Promocje bankowe – oszczędzaj i zarabiaj na bankach

   

  Formularz kontaktowy

   

   

  Może zainteresować Cię także: