fbpx

Oddam pieniądze za darmo

Wybacz że Cię okłamałem, ale musisz mi wybaczyć ten jeden, jedyny raz. Niestety nie oddam Ci pieniędzy za darmo, ale dam Ci coś innego w zamian, dzięki czemu zyskasz dużo więcej. Przyciągnąłem Cię tutaj jednak z PREMEDYTACJĄ. Chcę Ci pokazać, jak łatwo można manipulować ludźmi w Internecie poprzez wzbudzenie w nich chęci łatwych do zdobycia pieniędzy. To dobrze, że szukasz możliwości zarobku. To znaczy, że chcesz coś zmienić w swoim życiu, że nie chcesz być przeciętny. Wiedz jednak, że nie zawsze szybki zarobek jest bezpieczny. Tak właśnie działają oszuści, którzy codziennie próbują Cię oszukać. Chcą zabrać Twoje pieniądze lub ukraść Twoją tożsamość z różnych powodów.

W świecie gdzie wszyscy chcą Ci coś sprzedać, coś wcisnąć, chcę Ci podarować za darmo moją wiedzę i doświadczenie. Otrzymasz ją bez podania telefonu, adresu Twojej babci i numeru buta (brzmi znajomo?).

Przekazuję Ci darmowy poradnik, który pomoże Ci się ustrzec się przed wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami. W zamian nie oczekuję nic, ale będzie mi miło jeśli zostawisz swój komentarz poniżej. Być może ktoś próbował Cię już oszukać w przeszłości i chcesz się tym podzielić. Możesz się także ze mną skontaktować za pomocą formularza na dole tej strony.

Może także znaleźć mnie na portalu Linkedin:

Mateusz Garbacz

 

Pobierz poradnik finansowy i kredytowy za darmo i Nie daj się okraść

nie daj się okraść

Promocje, bony, rabaty, gratisy

Pamiętaj! Oczywiście zdarzają się naprawdę świetne oferty i promocje. Tak działają choćby nawet banki, które mogą Ci zaoferować stosunkowo drogi gadżet lub kupon w prezencie. Po co to robią? Robią to po to, bo liczą, że w przyszłości będą mogli zarobić na Tobie więcej. Dodatkowo zadowolony klient przekaże informację o promocji swoim znajomym. Tym sposobem zyskują także zupełnie darmową reklamę.

Jeśli natomiast interesują Cię promocje bankowe, sprawdź najlepsze i aktualne propozycje tutaj:

Telefon Xiaomi Redmi 6a ZA DARMO!

Na koniec już zupełnie poważnie, bez  kłamstewek i trików sprzedażowych. Śledź mojego bloga jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o finansach, zarabianiu i oszczędzaniu.

 

Do usłyszenia w świecie finansów osobistych i firmowych 🙂

 

Fabryka Finansów - w trosce o Twoje bezpieczeństwo i wolność finansową.

Polub nas na portalu Facebook