fbpx

Zastanawiasz się w jakim banku najlepiej założyć konto osobiste w 2019 roku?

Odbierz 100 zł za otwarcie konta Inteligo w programie poleceń „Mam Inteligo”.

Konto Inteligo to darmowe konto bankowe PKO – masz więc pewność, że Twoje pieniądze są bezpiecznie w największym banku w Polsce.

 

 

Uwaga!

Promocja Inteligo zakończona – jeśli interesują Cię inne sposoby na zarabianie przez internet – zajrzyj tutaj:

 

Zarabianie w internecie w 2019 roku!

 

Dołącz także do grupy na Facebooku, aby być na bieżąco z promocjami bankowymi:

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje

 

 

Warunki XV edycji programu są jeszcze lepsze niż poprzednio i bardzo łatwo można je spełnić. W zamian za otwarcie konta z podaniem kodu polecającego, otrzymamy aż 100 zł premii. Za polecenie konta znajomym, otrzymamy kolejne 100 zł premii!

Promocja trwa od 4 lutego do 30 kwietnia 2019 r.

odbierz 100 zł


Odbierz 100 zł za otwarcie konta w „Mam Inteligo”

Kto otrzyma 100 zł?

100 złAby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Inteligo. Oznacza to brak jakiegokolwiek konta Inteligo w okresie 3 lat przed startem programu poleceń (czyli od 4.02.2016).

100 złPosiadanie konta w PKO BP nie dyskwalifikuje z udziału w Mam Inteligo. Tym samym można zgarnąć premię zarówno w programie poleceń Mam PKO jak i w Mam Inteligo.

 

Przyznanie pierwszej nagrody w wysokości 100 złotych

Nagrodą w XV edycji programu Mam Inteligo jest wyżej wspomniane 100 zł w gotówce. Premia zostanie przelana na konto Inteligo założone w promocji i można ją wykorzystać na zupełnie dowolny cel. Załóż konto w banku bez wychodzenia z domu

Jak otrzymać 100 zł premii – proces otwarcia konta osobistego

proces zakladania konta inteligo 100 zł

Zasady promocji „Mam Inteligo” od lat są bardzo proste:

  • W czasie trwania programu, złóż wniosek o konto Inteligo podając kod promocyjny otrzymany od polecającego
    • Możesz także użyć mój kod polecenia 724905372program poleceń inteligo 100 zł
    • Ważne! Należy we wniosku wyrazić zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych.

 

Po złożeniu wniosku o konto skontaktuje się z Tobą konsultant banku, celem potwierdzenia danych i umówienia wizyty kuriera. Kurier przyjedzie w ciągu kilku kolejnych dni (jeszcze uprzednio kontaktując się telefonicznie celem ustalenia czasu wizyty). Wraz z umową kurier przekaże Ci już kartę do konta.

Aby otrzymać premię, w ciągu 30 dni od otwarcia konta:

100 złWykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 200 zł

100 złWykonaj co najmniej jedną płatność BLIK za pomocą aplikacji IKO na kwotę min. 40 zł.

 

To już wszystko! Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz 100 zł przelewem na konto. Premia trafi na konto w ciągu 44 dni od weryfikacji spełnienia przez uczestników warunków promocji.

UWAGA: Powyższe transakcje muszą być wykonane w punktach usługowo – handlowych. Wyłączone są operacje wykonane przez internet.

Załóż konto tutaj

 

 

Odbierz 100 zł za każde skutecznie polecone konto Inteligo – program poleceń banku PKO

Po założeniu konta możesz polecić konto rodzinie lub znajomym, zgarniając 100 zł w gotówce za każde skuteczne polecenie! Oczywiście Twój znajomy też otrzyma 100 zł za skorzystanie z polecenia.

Premię za polecenie otrzymasz, jeśli osoba polecona spełni warunki do otrzymania premii 100 zł opisane powyżej.

Aby polecić konto trzeba dokonać rejestracji na stronie programu „Mam Inteligo”, a następnie przekazać kod polecający, który zostanie wykorzystany podczas składania wniosku o konto Inteligo.

Konto Inteligo – brak opłat za prowadzenie konta

Konto Inteligo to między innymi konto osobiste online. Konto jest zupełnie darmowe. Oznacza to, że nie zapłacimy za niego ani grosza, niezależnie od tego czy będziemy aktywnie korzystać z konta, czy nie. Są jednak inne opłaty, które możemy łatwo ominąć. Sprawdź dokładne warunki i opłaty poniżej.

Konto Inteligo to:

⭐0 zł za otwarcie i prowadzenie konta

⭐0 zł za kartę po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 100 zł miesięcznie

(W trakcie wnioskowania możliwe do wyboru są trzy karty debetowe. Wybór nie ma żadnego znaczenia – każda nadaje się tak samo do promocji.)

Kartę możesz zastrzec po wykonaniu płatności na kwotę 200 zł na potrzeby promocji

⭐0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i Santander Bank Polska

⭐0 zł za zlecenia stałe przez Internet

⭐0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego

⭐Płatności IKO / BLIK

 

Otwierając konto Inteligo zwróć uwagę na to, że bank z automatu uruchamia pakiet potwierdzeń SMS o transakcjach wykonywanych na koncie. Przez pierwsze 2 miesiące pakiet jest darmowy, ale później opłata miesięczna wynosi już 5 zł. Usługę można wyłączyć (w bankowości internetowej lub za pośrednictwem infolinii). Warto zrobić to czym prędzej, by nie płacić niepotrzebnie.

Podsumowując: konto Inteligo śmiało może dołączyć do rankingu kont osobistych 2019 r. jako darmowe konto bankowe. Jeśli jednak nie masz zamiaru z niego korzystać, warto zastrzec kartę. Nie radzimy go zamykać, ponieważ może Ci się przydać do polecania go innym użytkownikom.

 

Co jeszcze możemy zyskać biorąc udział w promocji?

⭐W promocji „Mam Inteligo” przewidziano także dodatkowe nagrody dla trzech osób z największą liczbą skutecznych poleceń. Wysokość nagrody dodatkowej uzależniona jest od liczby poleceń. Wyniesie ona 300 zł (w przypadku skutecznego polecenia przez Uczestnika od 5 do 10 kont), 600 zł (w przypadku skutecznego polecenia przez Uczestnika od 11 do 20 kont) lub 1000 zł (w przypadku skutecznego polecenia przez Uczestnika więcej niż 20 kont).

⭐Wybierając kartę Visa, możemy korzystać z programu rabatowego VISA Oferty

⭐Wybierając kartę Mastercard, możemy korzystać z programu rabatowego Mastercard Pricless Specials

⭐Do dyspozycji mamy także płatności za pomocą BLIK, który często oferuje różnego rodzaju promocje i rabaty. Płatności BLIK to także świetna opcja na wybieranie gotówki z bankomatu bez użycia karty.

 

Sprawdź kolejną świetną promocję na naszym blogu:

Telefon Xiaomi ZA DARMO z kartą kredytową CITI!

Jeśli interesują Cię inne promocje bankowe, chcesz się dowiedzieć jak wybrać konto bankowe lub gdzie założyć konto bankowe – dołącz do nowej grupy na portalu Facebook:

Promocje bankowe – oszczędzaj i zarabiaj na bankach

 

Pamiętaj! Promocje bankowe to także skuteczne i sprawdzone zarabianie pieniędzy w Internecie, bez wychodzenia z domu, przy niewielkim nakładzie czasu.

 

 

Może zainteresować Cię także: