fbpx

Kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie

Coraz większą grupę naszych klientów stanowią wolne zawody, inaczej nazywane także zawodami zaufania publicznego lub profesjonalistami. Nie każdy jednak z nich wie, że może otrzymać kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie o dochodach lub kredyt dla profesjonalistów na bardzo uproszczonych warunkach.

 

 

 Czy wiesz, że bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytową? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz na dole tej strony. 

 

 

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie – branże

Kredyt dla lekarzy w 2019 roku

Jednym z zawodów zaufania publicznego, który może otrzymać wysoki kredyt na oświadczenie o dochodach jest między innymi lekarz, bez względu na jego specjalizację, np. kredyt dla weterynarzy.

W branży medycznej bez problemu możemy także pomóc uzyskać kredyt dla pielęgniarek, kredyt dla NZOZ, kredyt dla fizjoterapeutów lub kredyt dla farmaceutów.

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszą pełną ofertę kredytową, zapraszamy do kontaktu: biuro@fabrykafinansow.com

 

 

Kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie – inne branże

Oczywiście kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie jest dostępny także dla innych branż, np. kredyt dla prawników: kredyt dla notariusza czy kredyt dla adwokatów. Poniżej znajdziesz inne przykładowe branże:

  • architekci
  • doradcy podatkowi
  • księgowi
  • biura rachunkowe

 

 

Kredyt, a zawód zaufania publicznego – jakie są rodzaje kredytów?

W kwestii kredytów dla zawodów zaufania publicznego wyróżniamy 3 możliwości uzyskania kredytu z minimum formalności oraz kredyt hipoteczny dla wolnych zawodów.

 

Kredyt gotówkowy na oświadczenie

Santander kredyt dla wolnych zawodów

Jeśli jesteś profesjonalistą, możesz także uzyskać kredyt gotówkowy na oświadczenie o dochodach. Maksymalne dostępne kwoty to 300 000 zł na okres 10 lat.

szybki kredyt gotówkowy w Santander

Weź kredyt gotówkowy na oświadczenie o dochodzie

 

 

Kredyt firmowy na oświadczenie

Jeśli należysz do branż zaufania publicznego i dodatkowo prowadzisz firmę przynajmniej 6 miesięcy, możesz uzyskać kredyt dla firm na uproszczonych warunkach. Maksymalne dostępne kwoty to 650 000 zł na okres 144 miesięcy.

Przeczytaj więcej na temat oferty dla profesjonalistów w Nest Banku:

Nest Bank kredyt na dowolny cel

 

Kredyt hipoteczny dla zawodów zaufania publicznego

Wolne zawody mogą także liczyć na lepsze warunki w przypadku kredytów hipotecznych. Chcesz poznać dokładną ofertę? Skontaktuj się z nami.

 

Kredyt pozabankowy na oświadczenie

Jeśli masz problem z uzyskaniem kredytu w banku, np. problemy z zdolnością kredytową, BIK czy płatnościami, możesz otrzymać kredyt dla wolnych zawodów od firmy pozabankowej (pożyczka dla wolnych zawodów). Maksymalne kwoty to 300 000 zł, a całkowite koszty nie powinny być znacząco wyższe od kredytu bankowego.

 

Kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie, a nieruchomość

Pamiętaj, że środki z kredytu firmowego czy gotówkowego mogą być przeznaczone na dowolny cel. Podobnie jak przy kredycie hipotecznym, może więc to być mieszkanie, dom lub nieruchomość komercyjna taka jak biuro czy gabinet.

 

Ranking kredytów dla wolnych zawodów

Czy istnieje ranking kredytów dla wolnych zawodów? Według nas ostateczne warunki cenowe i dostępne kwoty zależą od wielu czynników, takich jak:

  • jaki dokładnie zawód wykonujesz?
  • czy prowadzisz firmę i jak długo?
  • czy posiadasz historię kredytową i jak ona wygląda?

 

Kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie – podsumowanie

Jeśli wykonujesz wolny zawód to masz dużo większe możliwości kredytowe niż inne zawody. Na ten temat pisaliśmy także w poprzednim wpisie:

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie

 

Skontaktuj się z doświadczonym specjalistą kredytowym

Za darmo otrzymasz informację na temat możliwości kredytowych dla siebie lub swojej firmy
Pomożemy Ci otrzymać najlepszą ofertę kredytową szybko i bez względu na odległość – obsługujemy całą Polskę

 

Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow