fbpx

Kredyt dla rolników na dowolny cel

Prowadzisz gospodarstwo rolne i interesuje Cię kredyt dla rolników na dowolny cel? Z badań wynika, że aż 92% polskich rolników korzysta z produktów bankowych. Wielu z nich korzysta także z zewnętrznego finansowania swojej działalności.

Współpracując z nami możesz liczyć na szybką procedurę, długi okres kredytowania i niskie raty miesięczne lub kwartalne.

 

Kredyt na gospodarstwo rolne – kto może otrzymać?

Ten rodzaj kredytu jest przeznaczony tylko dla osób, które mają zarejestrowaną działalność rolniczą i prowadzą produkcję:

  • roślinną,
  • zwierzęcą: chów i hodowlę zwierząt,
  • mieszaną.

Kredytujemy także działy specjalne produkcji rolnej.

Jeśli dodatkowo posiadasz działalność gospodarczą możesz otrzymać kredyt firmowy, który możesz potraktować jako kredyt inwestycyjny na rozwój.

 

Kredyt dla gospodarstw rolnych – na co możesz wydać środki?

Kredyt dla rolników na zakup ziemi

Obecnie kredyt dla gospodarstw rolnych możesz przeznaczyć na każdy dowolny cel. Może być to chociażby zakup ziemi lub niezbędne nawozy.

 

Kredyt dla rolników na zakup maszyn

Kredyt na gospodarstwo rolne to także możliwość inwestycji w nowe maszyny rolnicze i urządzenia, takie jak: kombajn czy ciągnik siodłowy.

 

Kredyt dla rolnika na budowę domu

Jeśli pieniądze chcesz przeznaczyć na nieruchomość niekomercyjną taką jak mieszkanie lub dom, warto także wziąć pod uwagę kredyt hipoteczny dla rolników.

 

Kredyt gotówkowy dla rolników

Jeśli osiągasz przychody z działalności rolniczej, możesz także otrzymać zwykły kredyt gotówkowy. Obydwa rodzaje kredytów są bardzo podobne jeśli chodzi o formę ich przyznania. Możesz je uzyskać na bardzo długi okres, który wynosi nawet 144 miesiące (12 lat).

 

Kredyt dla rolnika – jakie dokumenty są wymagane?

Do przedstawienia oferty kredytowej będą wymagane faktury za sprzedaż produktów. Można także oszacować uzyskiwany dochód na podstawie hektarów przeliczeniowych.

Więcej informacji na temat tego produktu finansowego przeczytasz także tutaj:

 

Kredyt dla rolników – oprocentowanie

Bez dodatkowych zabezpieczeń możesz uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych.

Dokładną kwotę kredytu, oprocentowanie kredytu i okres spłaty uzyskasz po indywidualnej analizie danych finansowych oraz historii kredytowej.

 

Skontaktuj się z nami żeby uzyskać szczegóły. Za pomoc w uzyskaniu kredytu nic nie zapłacisz. Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę prosto z banku.

Tel. 724 905 372

 

Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow/

 

 

Może zainteresować Cię także: