fbpx

Kredyt dla służb mundurowych 2019

Interesuje Cię kredyt dla służb mundurowych? Sprawdź kto go może otrzymać i na jakie preferencyjne warunki możesz liczyć.

 

Kredyt dla służb mundurowych – dlaczego otrzymasz lepsze warunki kredytowe niż inni?

Zarówno służby mundurowe jak i cały sektor „budżetówki” cieszy się dużym zaufaniem wśród społeczności. W większości przypadków osoby pracujące w służbach mundurowych pracują bardzo długi okres czasu, zwykle aż do emerytury. Pracownicy sektora budżetowego otrzymują także stabilne wynagrodzenie, wypłacane w terminie. Są także dobrymi klientami i nie mają problemów ze spłatą swoich zobowiązań w wyznaczonym terminie.

 

Kredyt dla mundurowych – kto może otrzymać?

Kredyt dla wojskowych

Jedną z uprzywilejowanych grup zawodowych są żołnierze. Praca w MONie jest wciąż bardzo pożądana przez wielu młodych ludzi.

 

Kredyt dla policjantów / kredyt dla funkcjonariuszy

Mimo deficytów kadrowych, kolejną dużą grupę stanowią funkcjonariusze policji. Oni także mogą liczyć na lepsze warunki kredytowe.

 

Pozostałe uprzywilejowane grupy zawodowe:

  • Straż i służby ochrony (pożarna, miejska, gminna, graniczna, rybacka, ochrony kolei, ochrony metra, inspekcja drogowa)
  • Służba więzienna/Zakłady poprawcze

 

Kredyt gotówkowy dla służb mundurowych – co będzie wymagane?

Obecnie współpracujemy z kilkoma bankami, które mogą zaoferować Ci dogodne warunki kredytowe. W większości przypadków wystarczy zaświadczenie o osiąganych dochodach, wyciągi z konta lub nawet samo oświadczenie o osiąganym dochodzie.

 

Kredyt gotówkowy dla służb mundurowych – na co możesz liczyć

Maksymalne kwoty w przypadku kredytów gotówkowych to nawet ponad 200 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczeń innych osób. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 144 miesiące. Pieniądze możesz wydać na dowolny cel, a ofertę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia kontaktując się z nami

 

Kredyt hipoteczny dla mundurowych 2019

W przypadku kredytu hipotecznego procedura jest nieco inna i przede wszystkim dłuższa. Jest to jednak opcja tańsza niż zwykły kredyt gotówkowy na dowolny cel. Na początek przeliczymy Twoją zdolność i przedstawimy warunki kredytowe. Dopiero później nasz zaufany doradca poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy, aż do momentu uzyskania kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania.

 

Zapraszamy do kontaktu

Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow