fbpx

Kredyt dla służb mundurowych 2020

Interesuje Cię kredyt dla służb mundurowych? Sprawdź kto go może otrzymać i na jakie preferencyjne warunki możesz liczyć.

 

Kredyt dla służb mundurowych – dlaczego otrzymasz lepsze warunki kredytowe niż inni?

Zarówno służby mundurowe jak i cały sektor „budżetówki” cieszy się dużym zaufaniem wśród społeczności. W większości przypadków osoby pracujące w służbach mundurowych pracują bardzo długi okres czasu, zwykle aż do emerytury. Pracownicy sektora budżetowego otrzymują także stabilne wynagrodzenie, wypłacane w terminie. Są także dobrymi klientami i nie mają problemów ze spłatą swoich zobowiązań w wyznaczonym terminie.

 

Kredyt dla mundurowych – kto może otrzymać?

Kredyt dla wojskowych

Jedną z uprzywilejowanych grup zawodowych są żołnierze. Praca w MONie jest wciąż bardzo pożądana przez wielu młodych ludzi.

 

Kredyt dla policjanta 2020 / kredyt dla funkcjonariuszy

Mimo deficytów kadrowych, kolejną dużą grupę stanowią funkcjonariusze policji. Kredyt dla policjanta to także jedna z lepszych ofert kredytowych, jaką mogą zaproponować banki.

 

Pozostałe uprzywilejowane grupy zawodowe:

  • Straż i służby ochrony (pożarna, miejska, gminna, graniczna, rybacka, ochrony kolei, ochrony metra, inspekcja drogowa)
  • Służba więzienna/Zakłady poprawcze

 

 

Szybki kredyt na dowolny cel lub obniżenie obecnych rat?

 

Wybierz produkt miesiąca – kredyt gotówkowy w Santander Bank Polska

Weź kredyt dla służb mundurowych na oświadczenie o dochodzie

 

  • Nawet 300 000 złotych na dowolny cel
  • Długi okres spłaty do 10 lat
  • Oferta dla służb mundurowych w oparciu o oświadczenie o dochodzie w Santanderze dotyczy następujących zawodów: policja, straż pożarna, wojsko zawodowe, straż graniczna, służba więzienna (nie dotyczy służb cywilnych), sądownictwo, prokuratura

 

 

Wolisz sam wybrać najlepszy kredyt w banku?

Sprawdź nasze porównanie kredytów gotówkowych:

Porównanie kredytów gotówkowych

 

 

Kredyt gotówkowy dla służb mundurowych – co będzie wymagane?

Obecnie współpracujemy z kilkoma bankami, które mogą zaoferować Ci dogodne warunki kredytowe. W większości przypadków wystarczy zaświadczenie o osiąganych dochodach, wyciągi z konta lub nawet samo oświadczenie o osiąganym dochodzie.

 

Kredyt gotówkowy dla służb mundurowych – na co możesz liczyć

Maksymalne kwoty w przypadku kredytów gotówkowych to maksymalnie 300 000 zł bez dodatkowych zabezpieczeń i poręczeń innych osób. Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 120 lub 144 miesięcy. Pieniądze możesz wydać na dowolny cel, a ofertę możesz otrzymać jeszcze tego samego dnia wypełniając wniosek online lub skontaktuj się z nami. Za pomoc w uzyskaniu kredytu nic nie zapłacisz.

 

 

santander kredyt gotowkowy dla lekarzy 2019

Weź kredyt gotówkowy Santander Bank Polska

 

 

Kredyt hipoteczny dla mundurowych 2020

W przypadku kredytu hipotecznego procedura jest nieco inna i przede wszystkim dłuższa. Jest to jednak opcja tańsza niż zwykły kredyt gotówkowy na dowolny cel. Na początek przeliczymy Twoją zdolność i przedstawimy warunki kredytowe. Dopiero później nasz zaufany doradca poprowadzi Cię przez cały proces kredytowy, aż do momentu uzyskania kredytu hipotecznego na zakup domu lub mieszkania.

 

Pracujesz w służbach mundurowych i posiadasz stałe wynagrodzenie?

Sprawdź naszą ofertę kredytową online:

Wybierz najlepszy kredyt dla mundurowych

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację online z doradcą kredytowym

Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow