fbpx

Kredyt dla lekarzy 2019

Interesuje Cię kredyt dla lekarzy lub pożyczka dla lekarzy? Sprawdź jakie są możliwości uzyskania finansowania w branży medycznej w 2019 roku.

 

Kredyt dla lekarzy w banku

Lekarze są bardzo cenioną grupą w społeczeństwie. Cieszą się nie tylko dużym zaufaniem publicznym, ale i także bardzo dobrymi zarobkami. Jeśli jesteś lekarzem – niezależnie od swojej specjalizacji (także kredyt dla dentysty lub kredyt dla lekarzy weterynarii), możesz uzyskać kredyt bankowy na bardzo preferencyjnych warunkach cenowych, z długim okresem spłaty. Może to być kredyt firmowy dla lekarzy lub kredyt gotówkowy.

 

Kredyt dla lekarzy na oświadczenie

Kredyt dla lekarza w banku to przede wszystkim szybka procedura i minimum formalności. Często możesz także liczyć na brak zaświadczeń i dodatkowych dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód.

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to możesz otrzymać nawet 650 000 złotych bez zabezpieczeń na zupełnie dowolny cel.

Jeśli nie prowadzisz firmy i jesteś zatrudniony na umowę o pracę, to możesz otrzymać nawet 250 000 złotych na oświadczenie o osiąganych dochodach.

 

 Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytową dla lekarza. 

 

 

Kredyt hipoteczny dla lekarzy

Jako lekarz możesz starać się o klasyczny kredyt hipoteczny. Możesz także uzyskać wysoki kredyt firmowy. Jaka jest różnica w wyborze takiego rozwiązania? Kredyty firmowe są przyznawane zdecydowanie szybciej, a otrzymanie środki możesz przeznaczyć na dowolny cel, np. mieszkanie, dom, gabinet czy sprzęt medyczny. Może także połączyć swoje wszystkie zobowiązania w jedno (konsolidacja kredytów).

 

Pożyczka medyczna – pożyczka dla lekarzy

Jako pośrednik finansowy współpracujemy nie tylko z bankami, ale firmami które specjalizują się w udzielaniu kredytów i pożyczek dla lekarzy.

Jeśli z różnych przyczyn nie możesz otrzymać finansowania w banku (masz problemy z BIK, płatnościami w urzędach lub wysokie raty), możesz otrzymać pożyczkę pozabankową od firmy, która specjalizuję się w obsłudze lekarzy i przygotowała ofertę kredytową specjalnie dla nich.

W tym przypadku możesz otrzymać nawet 350 000 złotych.

 

Leasing dla lekarza

W swojej ofercie posiadamy także leasing dla lekarzy. Leasing samochodu osobowego dla lekarzy to świetna opcja jeśli chcesz przeznaczyć pieniądze na konkretny cel taki jak samochód

 

Kredyty dla innych profesjonalistów i wolnych zawodów

W swojej ofercie mamy także kredyt dla innych wolnych zawodów z branży medycznej (w tym kredyt dla pielęgniarek, kredyt dla farmaceutów, kredyt dla fizjoterapeutów) oraz kredyty dla prawników.

 

Listę pozostałych branż możesz sprawdzić tutaj:

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie

 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegóły naszej oferty kredytowej.

 

Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow