fbpx

Kredyt dla lekarzy 2019

Interesuje Cię kredyt dla lekarzy lub pożyczka dla lekarzy? Sprawdź jakie są możliwości uzyskania finansowania w branży medycznej w 2019 roku i kto może liczyć na korzystne warunki kredytowe.

 

Kredyt dla lekarzy bez zaświadczeń w 2019 roku

Lekarze są bardzo cenioną grupą w społeczeństwie. Cieszą się nie tylko dużym zaufaniem publicznym, ale i także bardzo dobrymi zarobkami. Jeśli jesteś lekarzem – niezależnie od swojej specjalizacji, możesz uzyskać kredyt bankowy na bardzo preferencyjnych warunkach cenowych, z długim okresem spłaty. Do wyboru masz kilka możliwości.

Na dowolny cel:

  • kredyt firmowy dla lekarzy
  • kredyt gotówkowy dla lekarzy,
  • pożyczka dla lekarzy.

 

W przypadku zakupu mieszkania lub budowy domu:

  • kredyt hipoteczny.

 

W przypadku zakupu samochodu:

  • leasing dla lekarzy.

 

Kredyt dla lekarza stomatologa

Lekarze stomatolodzy także mogą liczyć na preferencyjne warunki udzielenia kredytu. Większość naszych klientów stomatologów przeznacza wolne środki na wyposażenie swojego gabinetu i koszty związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

 

Kredyt dla lekarzy weterynarii

Ostatnią grupę stanowią oczywiście lekarze weterynarii, bez względu na to czy prowadzą działalność gospodarczą, czy są zatrudnieni w oparciu o umowę o pracę.

 

Kredyt dla lekarzy na oświadczenie

Kredyt dla lekarza w banku to przede wszystkim szybka procedura i minimum formalności. Często jako lekarz możesz także liczyć na inne udogodnienia takie jak: brak zaświadczeń o niezaleganiu w Urzędzie Skarbowym i ZUS oraz brak dodatkowych dokumentów potwierdzających uzyskiwany dochód. Najczęściej wystarczy samo oświadczenie o dochodzie (estymacja osiąganych dochodów z działalności gospodarczej) lub podstawowe dane finansowe typu PIT za rok ubiegły lub Książka Przychodów i Rozchodów za ostatnie kilka miesięcy. Niektóre banki mogą także wymagać dokument potwierdzający Twoje uprawnienia zawodowe.

 

 

Kredyt firmowy dla lekarzy

Jeśli prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą to możesz otrzymać nawet 650 000 złotych bez zabezpieczeń na zupełnie dowolny cel, np. mieszkanie, dom czy sprzęt medyczny.

W tym przypadku kredyt firmowy dla lekarza możesz potraktować jako kredyt inwestycyjny na rozwój swojego biznesu. Nie będziesz musiał jednak rozliczać się z inwestycji i dokumentować na co zostały przeznaczone środki. Część poniesionych kosztów kredytowych może oczywiście zostać uwzględniona w kosztach prowadzonej działalności gospodarczej.

Maksymalny okres kredytowania w przypadku kredytu firmowego dla lekarzy to 144 miesiące.

Aby ubiegać się o kredyt firmowy dla lekarzy, musisz prowadzić działalność w Polsce minimum 6 miesięcy.

 

 Skontaktuj się z nami. Bezpłatnie pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę kredytu dla lekarza. 

 

 

Kredyt gotówkowy dla lekarzy na oświadczenie w Santander Banku

Jeśli chcesz otrzymać kredyt gotówkowy na oświadczenie do 300 000 złotych, to powinieneś skorzystać oferty Santander Bank Polska. Maksymalny okres kredytowania w przypadku kredytu gotówkowego wynosi 120 miesięcy.

santander kredyt gotowkowy dla lekarzy 2019

Weź kredyt w Santander Bank Polska na oświadczenie dla lekarzy

Lub skontaktuj się z nami – dedykowany doradcą pomoże Ci znaleźć tani kredyt gotówkowy lub kredyt dla firm.

 

 

Kredyt hipoteczny dla lekarzy

Interesuje Cię kredyt mieszkaniowy? Jako lekarz możesz starać się także o klasyczny kredyt hipoteczny. Jaka jest różnica w wyborze takiego rozwiązania między kredytem gotówkowym lub kredytem dla firm? Przede wszystkim kredyty niezabezpieczone (kredyty gotówkowe i firmowe) są przyznawane białej branży zdecydowanie szybciej. Kredyty hipoteczne są wprawdzie tańsze, ale procedura ich uzyskania jest znacznie dłuższa. W tym przypadku bank znacznie skrupulatniej przeliczy Twój osiągany dochód, a pieniądze musisz przeznaczyć na konkretny cel, np. budowę domu.

 

 

Kredyt konsolidacyjny dla lekarzy

Wielu klientów nie jest zadowolonych z obecnych opłat w swoim banku lub ma problem ze spłatą zbyt wysokich rat miesięcznych i wybiera kredyt konsolidacyjny dla lekarza.

Decydując się na konsolidacyjny kredyt firmowy lub gotówkowy, możesz więc połączyć swoje wszystkie zobowiązania w jeden kredyt, by obniżyć obecne raty lub wydłużyć okres ich spłaty. Konsolidując kredyty możesz także dobrać dodatkową gotówkę na bieżące wydatki związane ze swoją działalnością.

 

Pożyczka dla lekarzy – pożyczka medyczna

Jako pośrednik finansowy współpracujemy nie tylko z bankami, ale firmami które specjalizują się w udzielaniu kredytów i pożyczek dla lekarzy. Firmy pożyczkowe dla lekarzy są wprawdzie nieco droższe niż banki, ale procedura uzyskania pożyczki jest często prostsza.

Jeśli więc z różnych przyczyn nie możesz otrzymać kredytu w banku (masz problemy z BIK, płatnościami w Urzędzie Skarbowym czy ZUSie lub brakuje Ci zdolności kredytowej), możesz otrzymać pożyczkę pozabankową od firmy, która specjalizuję się w obsłudze lekarzy i przygotowała ofertę kredytową specjalnie dla Ciebie.

W tym przypadku możesz otrzymać nawet 350 000 złotych na zupełnie dowolny cel. Co ciekawe niektóre firmy pożyczkowe nie raportują Twoich rat w BIKu, co nie obniży Twojej zdolności kredytowej w przyszłości.

Pożyczka dla lekarzy to doskonała opcja, aby uporać się z bieżącymi płatnościami.

 Pożyczka dla lekarza? Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci dobrać najlepsze rozwiązanie 

 

 

Leasing dla lekarza

W swojej ofercie posiadamy także leasing dla lekarzy. Leasing samochodu osobowego dla lekarzy to świetna opcja jeśli chcesz przeznaczyć pieniądze na konkretny cel taki jak samochód. Opcja leasingu dla lekarza może okazać się szczególnie opłacalna ze względów podatkowych.

Kredyt na samochód dla lekarzy

Oprócz leasingu możesz także wybrać kredyt samochodowy dla lekarzy. Jest to dobra opcja jeśli rozważasz zakup nowego pojazdu prosto z salonu.

 

Kredyty dla innych profesjonalistów i wolnych zawodów

W swojej ofercie mamy także kredyt dla innych wolnych zawodów z branży medycznej (w tym kredyt dla pielęgniarek, kredyt dla farmaceutów, kredyt dla fizjoterapeutów) oraz kredyty dla prawników.

 

Pełną listę pozostałych branż objętych ofertą kredytową na oświadczenie możesz sprawdzić tutaj:

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie

 

Kredyt dla lekarzy 2019: kalkulator oferty i szczegóły

Skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz i uzyskaj szczegóły naszej oferty kredytowej dla lekarza.

Za darmo otrzymasz rzetelną informację o możliwościach finansowania Twojej firmy. Jesteśmy oficjalnym partnerem banku, dzięki czemu będziesz mógł porozmawiać bezpośrednio z naszym ekspertem finansowym lub przedstawicielem banku i nie zapłacisz przy tym dodatkowej prowizji za nasze usługi związane z pośrednictwem kredytowym.

 

Formularz kontaktowy

 

 

kredyt dla lekarza na oswiadczenie

https://www.facebook.com/fabrykafinansow