fbpx

Szybka pożyczka dla nowych firm online

Interesuje Cię szybka pożyczka dla nowych firm online? Sprawdź na co możesz liczyć, jeśli dopiero otworzyłeś swoją działalność gospodarczą i poszukujesz wsparcia w rozwoju swojego biznesu.

 

Pożyczka dla nowych firm na start

Jako przedsiębiorca możesz skorzystać z pożyczki pozabankowej. Kwota na jaką możesz liczyć to nawet 20 000 zł na okres 3 lat. Pożyczka dla biznesu to jednak opcja nieco droższa niż zwykły kredyt bankowy.

Szybka pożyczka dla nowych firm online

 

Pożyczka hipoteczna dla firm

W przypadku chęci uzyskania wyższej kwoty niż 20 000 zł (nawet kilku milionów złotych), będzie wymagane zabezpieczenie w postaci nieruchomości. Ta opcja jest także przeznaczona dla nowych firm, które chcą zainwestować większą ilość pieniędzy.

Na rynku usług finansowych istnieje kilka firm pozabankowych, które mogą udzielić takiego rodzaju finansowania zewnętrznego dla przedsiębiorców. Wymagane jest jednak, aby nieruchomość znajdywała się w dobrej lokalizacji, np. dużym mieście lub w jego obrębie. Tu również koszty uzyskania tego typu finansowania będą sporo wyższe, niż w przypadku zwykłego kredytu bankowego. Dodatkowo termin spłaty takiej pożyczki wynosi zwykle maksymalnie tylko 2 lata.

Sprawdź szczegóły tutaj:

Kredyt pozabankowy dla firm z zabezpieczeniem

 

Kredyt dla nowych firm 2019

Zastanawiasz się jak to wygląda jeśli chodzi o produkty oferowane bezpośrednio przez banki? Niestety kredyt dla nowych firm bez zabezpieczeń, jest trudny do uzyskania. Tego typu oferty rzadko kiedy pojawiają się w ofercie banków. Jeśli jednak Twoja firma będzie już działać co najmniej 12 miesięcy, to sprawa będzie dużo prostsza. Do tego czasu warto jednak zadbać o regularne przychody i wpływy na rachunku firmowym.

Jeśli szukasz najlepszego konta dla swojej nowej firmy, sprawdź aktualne promocje tutaj:

Najlepsze konta firmowe 2019

 

Leasing dla nowo otwartej firmy

Chcesz kupić samochód? Zdecydowanie łatwiej jest uzyskać leasing dla nowej firmy. Na ten temat przeczytasz więcej tutaj:

Leasing dla nowych firm 2019

 

Jeśli nie pożyczka dla nowych firm to co jeszcze?

Sprawdź także, czy możesz uzyskać dotacje unijne. Na ten temat przeczytasz więcej tutaj:

Dofinansowanie dla firm i dotacje unijne