fbpx

Udemy – kursy online z certyfikatem

Słyszałeś już o Udemy? Ta platforma pozwoli Ci uczyć się z każdego miejsca na Ziemi. Wystarczy Ci jedynie dostęp do internetu.

 

Dlaczego kursy online z certyfikatem są takie popularne?

Nauka przez internet staję się coraz bardziej powszechna i naturalna. Z czego to wynika? Otóż jest co najmniej kilka powodów.

 

Coraz więcej osób stawia na rozwój osobisty i chce się rozwijać.

Obecnie są ku temu świetne warunki. W czasach gdy prawie każdy ma dostęp do szybkiego internetu, przekazywanie wiedzy stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Naukę może więc rozpocząć każdy bez względu na swój wiek, wykształcenie czy miejsce zamieszkania.

 

Kursy online są po prosty wygodne.

W każdej chwili możesz zatrzymać daną lekcję i do niej wrócić. Nie musisz nigdzie dojeżdżać, tracąc czas w korkach. Nie musisz też zastanawiać się jak planować swój dzień. Możesz po prostu uczyć się w wolnej chwili.

Dla przykładu: może chcesz nauczyć się marketingu internetowego? Bardzo dużo ryzykujesz idąc na drogie szkolenie weekendowe lub studia zaoczne, które mogą zupełnie nie spełnić Twoich oczekiwań. W przypadku kursów online, możesz szybko stwierdzić czy ta tematyka Cię w ogóle interesuje. Co więcej, instruktorzy kursów online to bardzo często praktycy, a a nie teoretycy, którzy swoją wiedzę czerpią ze starych i nieaktualnych podręczników (tak jak często wygląda to w byle jakiej szkole).

 

Kursy online zdecydowanie bardziej angażują użytkownika, niż inne formy nauczania.

Kursy internetowe bardzo często wymagają pełnego skupienia, a dodatkowo możesz dzięki nim wejść w interakcję z instruktorem, np. zadając mu pytanie.

 

Udemy – kursy, opinie, interfejs

Platforma jest bardzo przejrzysta i z łatwością możesz się po niej poruszać, nawet jeśli nie jesteś biegły w obsłudze komputera. Kursy na platformie oferowane są zarówno w języku polskim jak i angielskim, ponieważ wielu instruktorów pochodzi z różnych części globu. Dodatkowo Udemy zachęca, by po zakończonym kursie wystawić instruktorowi stosowną opinię o kursie. Dzięki temu pomożesz także innym użytkownikom.

 

Udemy na system Android

Udemy oferuje możliwość nauki na komputerze, a także aplikację na telefon czy tableta. Jeśli używasz popularnego Androida, aplikację możesz oczywiście ściągnąć ze sklepu Google Play lub z App Store w przypadku systemu iOS.

 

Udemy, a certyfikat

Kończąc kurs na platformie Udemy, otrzymasz unikatowy certyfikat imienny z własnym numerem. Jest to bardzo fajny dodatek, który potwierdza Twoje nowo nabyte umiejętności i będzie dla Ciebie większą motywacją do ukończenia całego kursu online.

 

Udemy, a zwrot kursu

Mimo, że kursy na platformie są stosunkowo tanie, to zawsze możesz dokonać zwrotu kursu, jeśli uznasz, że nie spełnił on Twoich oczekiwań i wymagań. To ogromna przewaga nad szkoleniem stacjonarnym, szkołą czy studiami, za które nikt nie zwróci Ci pieniędzy. Co więcej tradycyjne kursy i szkolenia stacjonarne są często dużo droższe, a poziom ich nauczania często pozostawia wiele do życzenia. Wielu instruktorów na Udemy ma ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać w bardzo przyjaznej dla użytkownika formie.

udemy zwrot kursu

 

Udemy kupon na moje kursy

Na początku zacząłem korzystać z kursów online jako zwykły użytkownik, który chciał się po prostu nauczyć się czegoś nowego. Po pewnym czasie uznałem także, że warto byłoby także podzielić się swoją wiedzą z innymi użytkownikami, za bardzo niewielkie pieniądze.

 

Dotychczas stworzyłem dwa kursy online, które mogą Cię zainteresować.

 

Pierwszy dotyczy zarabiania pieniędzy online i prowadzenia biznesu przez internet:

Więcej na temat kursu przeczytasz tutaj:

Pomysł na biznes online 2019

 

Drugi zaś dotyczy najlepszych sposobów na tanie podróżowanie po świecie:

Więcej na temat kursu przeczytasz tutaj:

Jak tanio podróżować po świecie – internetowy kurs Udemy

Użyj kodu FABRYKAFINANSOW, aby skorzystać ze zniżki na moje kursy online na platformie Udemy i obniżyć cenę do 34,99 zł.

 

 

Zarabianie na Udemy dla instruktorów

Jesteś w czym dobrym? Chcesz spróbować przygody z kursami online?

Pomyśl nad stworzeniem własnego kursu internetowego i zacznij zarabiać na Udemy. Sprawdź także mój kurs i zobacz jak w inny sposób zarabiać przez internet 🙂

 

Podsumowanie: Platforma Udemy – czy warto z niej korzystać?

Według mnie to jedna z lepszych platform do nauki przez internet. Warto zwrócić uwagę, że Udemy zaczyna się w Polsce dopiero rozwijać i z pewnością będą pojawiać się nowi instruktorzy, a wraz z nimi nowe kursy online.

Udemy.com to świetna platforma zarówno dla uczestników, którzy chcą się nauczyć czegoś nowego jak i dla instruktorów, którzy chcą zacząć zarabiać na swojej wiedzy i ją monetyzować online.

 

Przeczytaj także poniższy artykuł, jeśli interesują Cię inne możliwości rozwoju osobistego:

Jak się rozwijać i zarabiać więcej pieniędzy?

 

 

Może zainteresować Cię także: