fbpx

Zarabianie na bankach – jak zarobić bez problemu kilkaset złotych miesięcznie?

Czy słyszałeś już, że można zarabiać na bankach? Zarabianie na bankach to przede wszystkim łatwy i sprawdzony sposób, na zarobienie dodatkowej gotówki bez ryzyka.

W tym wpisie dowiesz się wszystkiego na temat promocji bankowych i na temat tego jak możesz czerpać z nich jak najwięcej korzyści. Na końcu znajdziesz także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

 

Zarabianie na bankach – jak to działa?

Jeśli zamiast czytania wolisz wideo, sprawdź jak zarabiać na bankach w moim filmie.

Tłumaczę tam także, dlaczego bankom opłaca się dawać pieniądze za darmo swoim klientom.

 

Promocje bankowe na portalu Facebook.

Chcesz bez trudu zacząć zarabiać co miesiąc kilkaset złotych? Dołącz do grupy bankowe promocje na Facebooku i bądź na bieżąco:

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku

 

Promocje banków przy zakładaniu konta

Konkurencja na rynku finansowym jest bardzo duża. To sprawia, że banki walczą o nowych klientów i są przy tym skłonne wydać sporo pieniędzy. Jednym z podstawowych produktów bankowych jest chociażby rachunek bankowy. Czy wiesz, że możesz otrzymać pieniądze za samo otwarcie konta lub spełnienie prostych warunków promocji?

Sprawdź aktualny ranking najlepszych kont osobistych z bonusami

 

Dlaczego banki dają pieniądze za otwarcie konta?

Tak jak wspomniałem powyżej, przede wszystkim banki chcą przyciągnąć do siebie nowego klienta. Oczywiście liczą przy tym, że w przyszłości zarobią więcej pieniędzy, oferując nowo pozyskanemu klientowi inne produkty, np. kredyt gotówkowy lub kredyt hipoteczny.

 

Zarabiaj na innych promocjach bankowych

Promocje bankowe to nie tylko zarabianie na zakładaniu kont bankowych. Banki premiują także inne produkty i usług.

 

Jak zarabiać na karcie kredytowej?

Zarabianie na karcie kredytowej wygląda podobnie jak przy otwarciu rachunku bankowego i banki bardzo chętnie premiują użytkowników, którzy skorzystają z ich oferty. Bardzo często w zamian za spełnienie warunków promocji, możemy otrzymać nagrody pieniężne lub rzeczowe o wartości kilkuset złotych.

Należy jednak pamiętać, że otrzymanie karty kredytowej nie jest dostępne dla każdego. Przede wszystkim musisz posiadać:

Sprawdź ranking najlepszych kart kredytowych z bonusami

 

 

Zarabianie na lokatach

Jak zarabiać na lokatach? Standardowo dzięki lokowaniu swoich oszczędności na lokacie, możemy liczyć na oprocentowanie, które obecnie plasuje się na poziomie do 1-4% w skali roku. Zdarzają się jednak promocje bankowe, dzięki którym oprócz standardowego oprocentowania, otrzymasz dodatkową premię pieniężną, za otwarcie lokaty w danym banku.

Sprawdź ranking najlepszych lokat bankowych z gwarancją BGK

 

 

Zarabianie na innych instytucjach finansowych

Nie tylko banki premiują klientów za otwarcie nowego konta. Obecnie w bardzo prosty sposób możesz otrzymać 20 funtów za otwarcie darmowego konta Monese

Odbierz 20 funtów za założenie konta Monese i  20 funtów za polecenie

 

 

Zarabianie na polecaniu kont bankowych

Oprócz premii za otwarcie konta bankowego, zdarzają się także promocje bankowe, dzięki którym otrzymasz także prowizję za polecenie nowego klienta.

 

 

Zarabianie na bankach- FAQ

Sprawdź najczęściej pojawiające się pytania odnośnie tego, jak zarabiać na bankach.

Zarabianie na bankach – dla kogo jest przeznaczone?

Zarabianie na bankach to świetny sposób dla pełnoletnich osób. Zdarzają się jednak także promocje dla osób niepełnoletnich.

 

Zarabianie na bankach – czy to bezpieczne?

Według mnie to jedna z bardziej bezpiecznych, szybkich I pewnych metod zarobku w internecie. Przede wszystkim nie ponosisz ryzyka inwestując jakikolwiek kapitał i masz gwarancję otrzymania nagrody, jeśli spełnisz warunki promocji. Banki to także instytucje zaufania publicznego, co znacznie zwiększa wiarygodność tej metody. Zapewne znasz powiedzenie „masz to jak w banku”.

 

Zarabianie na bankach – ile to kosztuje?

Czy zarabianie na bankach jest darmowe? Oczywiście wymaga pewnego zaangażowania. Przede wszystkim jednak musisz spełnić warunki promocyjne, które przewiduje dana promocja, np. otwarcie rachunku i wykonanie płatności w sklepie na ustaloną kwotę. Oczywiście wiąże się to z uprzednim przekazaniem swoich danych osobowych, a najczęściej także z wyrażeniem zgody na marketing ze strony banku lub organizatora promocji. Aby uniknąć jakichkolwiek opłat związanych z zarabianiem na bankach, warto wybierać darmowe konta bankowe i inne bezpłatne produkty bankowe. Możesz także po prostu zamknąć dany rachunek po odebraniu nagrody, tak aby w przyszłości nie generował on żadnych dodatkowych kosztów, np. opłat za wydaną kartę płatniczą.

 

Dołącz do Grupy Bankowe Promocje na Facebooku

 

 

Mogą Cię zainteresować także inne pomysły na zarabianie pieniędzy przez internet i tworzenie swojego biznesu online:

Pomysł na biznes online 2019