fbpx

Kredyt dla taksówkarza 2019

Jesteś kierowcą taksówki i interesuje Cię kredyt dla taksówkarza? Zobacz na co możesz liczyć i jakie warunki musisz spełnić, aby starać się o kredyt w banku.

 

Kredyt dla taksówkarza – warunki przyznania kredytu

Wielu taksówkarzy rozlicza się na zasadach karty podatkowej. Niestety nie wszystkie banki honorują taki model rozliczenia z Urzędem Skarbowym. Jako pośrednik finansowy współpracujemy jednak z kilkoma bankami, które bez problemu udzielą finansowania kierowcy taksówki, także jeśli rozliczasz się w inny sposób, np. na zasadach ryczałtu. Warunkiem otrzymania kredytu firmowego lub kredytu gotówkowego jest jednak prowadzenie firmy przez co najmniej jeden pełny rok kalendarzowy.

 

Kredyt dla taksówkarza – potrzebne dokumenty

Standardowo, aby ubiegać się o kredyt dla taksówkarza wymagane będą podstawowe dane osobowe kredytobiorcy, a także dane dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej.

Dodatkowo do przedstawienia oferty kredytowej, najczęściej będą wymagane poniższe dokumenty:

  • decyzja o wymiarze karty podatkowej na dany rok,
  • dowód wpłaty zaliczki na podatek dochodowy.

 

Kredyt dla kierowcy taxi – ile maksymalnie możesz otrzymać?

W przypadku kredytu dla osób, które rozlicza się na zasadach karty podatkowej, kredytobiorca może maksymalnie otrzymać nawet 200 tysięcy złotych na okres 10 lub 12 lat.

 

Co zamiast kredytu dla taksówkarzy?

Leasing dla taksówkarzy

Jeśli potrzebujesz kupić samochód, możesz pomyśleć także nad ofertą leasingu samochodu. Więcej na temat leasingu i naszej oferty leasingowej przeczytasz tutaj:

Leasing dla nowych firm 2019

 

Pożyczka dla taksówkarzy

Jeśli Twoja firma działa krócej niż jeden rok lub masz problem z uzyskaniem kredytu w banku, możesz także wnioskować o pożyczkę pozabankową. Możesz liczyć na 20 000 złotych bez dodatkowych dokumentów finansowych swojej firmy. Okres finansowania wynosi maksymalnie 36 miesięcy.

Więcej na temat pożyczki dla kierowcy taxi przeczytasz poniżej:

Pożyczka dla nowych firm online

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę kredytową. To nic nie kosztuje.
Formularz kontaktowy

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow

 

 

Może zainteresować Cię także: