fbpx

Najlepszy rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy w 2019 roku

Zastanawiasz się, w którym banku powinieneś otworzyć rachunek bankowy? Nie jesteś zadowolony z opłat w swoim banku? Czy wiesz, że wybierając popularny rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy możesz przy tym dodatkowo zarobić?

Jeśli trafiłeś na tego bloga po raz pierwszy i nadal nie wiesz jak zarabiać na bankach, sprawdź koniecznie poniższy wpis.

 

Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy – jak na nim zarobić?

Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy lub mówiąc w skrócie ROR, to popularny produkt, dzięki któremu możemy swobodnie dysponować naszymi prywatnymi pieniędzmi bez używania ich w postaci fizycznej. ROR pozwala nam między innymi:

  • wpłacać i wypłacać pieniądze,
  • otrzymywać wynagrodzenie od pracodawcy,
  • robić krajowe i zagraniczne przelewy internetowe,
  • dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Standardowo ROR możemy oczywiście otworzyć tradycyjnie w placówce banku, ale znacznie korzystniej będzie to zrobić przez internet. Dlaczego?

Przede wszystkim otwierając rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy przez internet, będziemy mogli skorzystać z promocji bankowych. Tego typu promocje bankowe nie są zwykle dostępne w oddziałach banku.

 

Rachunek ROR z nagrodami pieniężnymi

Wielu klientów wciąż nie wie, że można otrzymać nagrody pieniężne, premie lub bonusy w zamian za otwarcie rachunku w banku i spełnienie kilku prostych warunków promocji. Co więcej bardzo wiele osób nie tylko nie zarabia na promocjach bankowych, ale i płaci za utrzymanie konta lub wydaną do niego kartę płatniczą.

Chcesz się dowiedzieć jak możesz zacząć zarabiać na bankach?

Sprawdź koniecznie poniższy filmik:

 

W bardzo ogólnym uproszczeniu mówiąc, banki chcą przyciągnąć do siebie nowych klientów, szczególnie tych, którzy nie są zadowoleni ze swoich obecnych, często płatnych rachunków rozliczeniowych. Dodatkowo premiują otwarcie konta przez internet, dzięki czemu nie muszą angażować pracowników w oddziale banku. Ten proces zawierania umowy jest więc znacznie szybszy i tańszy,

 

Jakie warunki trzeba spełnić, żeby zarobić otwierając rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy?

Mówią, że nie ma nic za darmo i jest w tym trochę racji. Żeby skorzystać z promocji bankowej należy spełnić jej podstawowe wymagania.

Bank lub współorganizator promocji wymaga najczęściej, aby uczestnik promocji (nowy klient banku) w zamian za otrzymanie nagrody, dokonał kilka podstawowych czynności na swoim nowy otwarym rachunku.

Może być to na przykład dokonanie kilku płatności kartą lub otrzymanie wpływu na rachunek od pracodawcy.

 

Na moim blogu znajdziesz najlepsze promocje bankowe, dzięki którym nie tylko znajdziesz bezpłatny rachunek bankowy, ale i zdobędziesz pieniądze w prosty sposób. 

 

Sprawdź aktualne promocje bankowe

 

Darmowy rachunek bankowy z promocjami także dla firm

Banki premiują nie tylko klientów indywidualnych. Niejednokrotnie zdarzają się także promocje bankowe dla firm. Otwierając konto firmowe możesz więc otrzymać rachunek bankowy za darmo, ale i liczyć na dodatkowe premie w zamian za aktywne korzystanie ze swojego konta.

 

Najlepszy rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy – podsumowanie

Jeśli obecnie płacisz za swoich rachunek bankowy lub nie jesteś zadowolony z usług obecnego banku to masz wiele możliwości zmiany. Obecnie bez trudu znajdziesz darmowy rachunek bankowy, na którym możesz dodatkowo zarobić.

 

⭐Dołącz do grupy na Facebooku i bądź na bieżąco z promocjami bankowymi:

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje

lub subskrybuj Fabrykę Finansów na Youtube:

https://bit.ly/2Ym1fRg

 

Sprawdź aktualne promocje bankowe

 

 

Może zainteresować Cię także: