fbpx

Jak zarabiać na BTC w 2019 roku?

Kryptowaluty stały się w ostatnich latach bardzo kontrowersyjnym tematem, choć system blockchain narodził się już w 2009 roku, a chwile po nim sam Bitcoin. Co roku przybywa jednak rzesza zwolenników i przeciwników tego systemu płatności i możliwości zarabiania pieniędzy dzięki wirtualnym walutom. Jeśli jednak nadal nie wiesz czym są kryptowaluty i jak zarabiać na BTC (Bitcoinie) to dobrze trafiłeś!

 

Ciekawostka:

Czy wiesz, że interesuje się Bitcoinem od czasu gdy jego cena wynosiła równowartość 600 zł? W tym czasie większość osób nawet o nim nie słyszała. Pomyśleć co by było gdybym już wtedy go zakupił 🙂

W każdym razie..

Musisz mieć na uwadze, że zarabianie na Bitcoinach niesie ze sobą także bardzo duże ryzyko inwestycyjne. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które dotkliwe mogą uszczuplić Twój majątek. Bądź ostrożny 🙂

 

Jak zacząć zarabiać na Bitcoin?

Obecnie istnieje wiele sposobów, by zacząć zarabiać na Bitcoinie. W tym wpisie postaram się opisać najbardziej znane i popularne sposoby.

 

Jak zarabiać na BTC handlując?

Najprostszym obecnie sposobem na zarabianie na Bitcoinie jest handel krótkoterminowy lub długoterminowy. Możesz więc zakupić tą cyfrową walutę licząc, że w najbliższej lub nieco dalszej przyszłości zwiększy ona swoją wartość i będziesz mógł ją sprzedaż z zyskiem. Czy wiesz, że cena Bitcoina w 2010 roku wynosiła mniej niż 1 zł? Gigantyczny wzrost ceny Bitcoina na przestrzeni lat spowodował wysyp nowych milionerów.

Oprócz Bitcoina na rynku walut znajdziesz także inne kryptowaluty, nazywane Altcoinami (alternatywa dla Bitcoina).

 

Zarabianie na giełdzie kryptowalut

Kryptowaluty możesz zakupić na giełdzie kryptowalut. Najbardziej popularną giełdą w Polsce jest Bitbay. Ostatnio w internecie zawrzało, ponieważ upadła inna polska giełda – BitMarket. Większa ilość Bitcoinów nie powinna być zatem przechowywana przez Ciebie na giełdzie. Do bezpieczniejszego przechowywania kryptowalut służą portfele cyfrowe.

 

Jak szybko kupić bitcoiny w inny sposób?

Co ciekawe kryptowaluty możesz także zakupić dzięki aplikacji mobilnej Revolut. Na jej temat przeczytasz osobny i obszerny artykuł poniżej:

Revolut, wielowalutowa karta za darmo

 

Jak zarabiać na BTC dzięki Arbitrażowi?

Giełdy kryptowalut mogą oferować kryptowaluty po różnych cenach zakupu i sprzedaży. Inaczej mówiąc: cena Bitcoina na dwóch różnych giełdach może się od siebie różnić.

Arbitraż kryptowalut polega więc na kupowaniu kryptowaluty na jednej giełdzie i odsprzedaży jej z zyskiem na innej giełdzie. Arbitraż możesz wykonywać samodzielnie lub za pomocą aplikacji.

 

Jak zarabiać na BTC wydobywając je?

Ten sposób zarabiania na Bitcoinie powoli staje się nieopłacalny. Aby zacząć wydobywać Bitcoiny potrzebny jest bardzo dobry komputer (a najlepiej większa ilość komputerów z odpowiednimi parametrami technicznymi) lub nawet specjalnie przygotowane koparki. Do tego dochodzą jeszcze koszty zasilania (zużyty prąd).

 

Zarabianie na kryptowalutach bez inwestycji

Większość przedstawionych sposobów powyżej wymaga od użytkownika kapitału początkowego. Czy są zatem sposoby by zacząć zarabiać na Bitcoinie bez inwestycji?

Warto mieć na uwadze, że tam gdzie istnieje możliwość szybkiego wzbogacenia się, zawsze znajdą się nieuczciwe firmy i oszuści.

 

Jak zarabiać Bitcoin za darmo?

Jak zarabiać na BTC dzięki Airdropom?

Obecnie jak grzyby po deszczu pojawiają się co raz to nowsze giełdy, platformy i aplikacje, które obiecują krocie w zamian za wzięcie udziału w ich nowym projekcie kryptowalut. Jednym ze sposobów na zdobycie nowych użytkowników są Airdropy.

Airdropy to darmowe kryptowaluty lub darmowe tokeny od Twórców nowych projektów związanych z Bitcoinem lub innymi kryptowalutami.

Airdropy to przede wszystkim więc sposób na marketing i promowanie się wśród społeczności kryptowalut i technologii blockchain.

 

Jak zarabiać Bitcoiny na telefonie?

Oczywiście w sieci znajdziemy także setki innych sposób na zarabianie pieniędzy dzięki kryptowalutom. Więkoszość z tych rzeczy możemy wykonywać na swoim smartfonie.

Są to między innymi różnego rodzaju kasyna, programy partnerskie (polecanie innych użytkowników) czy mikrozadania, które polegają na wykonywania drobnych czynności w zamian za darmowe tokeny lub kryptowaluty.

 

A jeśli interesuje Cię inny sposób na zarabianie pieniędzy przez internet bez inwestycji..

Sprawdź koniecznie poniższy wpis:

Zarabianie na bankach – najlepsze promocje bankowe

 

Pokażę Ci jak w prosty sposób możesz zacząć zarabiać na bankach. Bez inwestycji, bez wkładu własnego i bez ryzyka utraty pieniędzy.

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje

 

 

Zarabianie na Bitcoinach opinie i podsumowanie

  • Zarabianie na BTC niesie ze sobą możliwość szybkiego wzbogacenia się ale i duże ryzyko inwestycyjne.
  • Technologia Blockchain nieustannie się rozwija i liczba użytkowników kryptowalut będzie nieustannie wzrastać.
  • Cena Bitcoina dynamnicznie się zmienia i wpływa na nią wiele różnych czynników ludzkich i technologicznych. Wystarczy jedna negatywna informacje w mediach społecznościowych takich jak Twitter, by cena Bitcoina wzrosła lub zmalała nawet o kilkadziesiąt procent w ciągu kilku dni.
  • Inwestując swoje pieniądze w kryptowaluty, nigdy nie będziesz miał gwarancji bezpieczeństwa swoich pieniędzy tak jak ma to miejsce w banku. Twoje pieniądze nie będą także chronione przez Bankowy Fundusz Gwaracyjny i znacznie trudniej jest kontrolować cyfrowe waluty przez organy państwowe.

 

A co Ty sądzisz o kryptowalutach i Bitcoinie?

Podziel się swoją opinią w komentarzu.