fbpx

Kredyt przez internet

Chcesz wziąć kredyt przez internet? Sprawdź na co możesz liczyć decydując się na kredyt online bez wychodzenia z domu.

 

Kredyt, a wniosek przez internet

Standardowo, aby otrzymać kredyt w banku, konieczne jest złożenie wniosku kredytowego. Składając wniosek przez internet wymagane będzie podanie podstawowych danych osobowych w formularzu.

 

Kredyt przez internet w 15 minut

Tylko 15 minut wystarczy żeby otrzymać kredyt gotówkowy online w przypadku weryfikacji automatycznej. Niekiedy wymagana będzie jednak weryfikacja manualna i kontakt telefoniczny z konsultantem banku.

 

Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy >>klik<<

 

 

Kredyt przez internet bez zaświadczeń

Większość banków nie wymaga od kredytobiorcy zaświadczeń o dochodach dla niewielkich kwot kredytu. Nawet w przypadku większych sum może się obejść bez zaświadczeń o zarobkach. W większości przypadków wystarczy wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich kilku miesięcy.

 

Kredyt ratalny przez internet

Najczęstszą formą kredytu udzielanego online dla konsumentów jest kredyt ratalny na dowolny cel. Kredyt ratalny nazywany jest także kredytem gotówkowym lub kredytem na raty.

Innym rozwiązaniem dla konsumentów jest kredyt konsolidacyjny (możliwość połączenia wielu rat jedną).

Na ten temat przeczytasz więcej tutaj:

Najlepsze kredyty konsolidacyjne

 

Kredyt gotówkowy – na ile lat maksymalnie możesz go otrzymać?

Biorąc kredyt w banku online lub stacjonarnie, pieniądze pożyczane są najczęściej na okres kilku lat. Najdłuższe spotykane okresy dla kredytów konsumpcyjnych to 10 lub nawet 12 lat.

Każdy bank ma jednak inny sposób liczenia zdolności kredytowej i może zaproponować różne kwoty kredytu. Wiele banków proponuje jednak kwoty rzędu nawet 200 000 złotych.

 

Czy ubezpieczenie kredytu gotówkowego jest obowiązkowe?

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego nie jest zwykle wymagane. Niekiedy jednak, w przypadku rezygnacji z ubezpieczenia przez klienta, bank może zaproponować gorsze warunki kredytowe:

  • wyższą marżę lub prowizję kredytu,
  • ograniczyć dostępną kwotę kredytu,
  • skrócić okres kredytowania,
  • a nawet odmówić udzielenia kredytu (szczególnie w przypadku osób starszych).

 

Ubezpieczenie kredytu – ile to kosztuje?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każdy bank może zaproponować zupełnie inną stawkę ubezpieczenia i zupełnie inny zakres ochrony. Koszt ubezpieczenia zależy jednak od kwoty kredytu gotówkowego i okresu na jaki został on udzielony. Dodatkowo spłacając wcześniej kredyt lub konsolidując go, kredytobiorca powinien otrzymać zwrot za pozostały i niewykorzystany okres ubezpieczenia.

 

Kredyt bez ubezpieczenia czy z ubezpieczeniem?

Oczywiście ostateczna decyzja należy do kredytobiorcy. Warto wziąć pod uwagę kilka czynników takich jak całkowity koszt ubezpieczania i jego zakres, a także to jak rezygnacja z ubezpieczenia wpłynie na pozostałe warunki kredytowe.

 

Chcesz wziąć kredyt w banku przez internet?
Skorzystaj z naszej oferty kredytowej online:

Wybierz najtańszy kredyt gotówkowy >>klik<<

 

 

Może zainteresować Cię także: