fbpx

Promocje bankowe 2019

Promocje bankowe zagościły na dobre na blogu Fabryki Finansów. Wciąż nadal wiele osób nie wie, że można zacząć zarabiać na bankach i promocjach bankowych. W tym wpisie po raz kolejny odpowiadam jak to robić i od czego zacząć.

 

Jeśli zamiast czytać wolisz oglądać, sprawdź koniecznie poniższy film, w którym tłumaczę na czym polega zarabianie na promocjach bankowych:

 

Promocje w banku – kto może na tym zacząć zarabiać?

Większość promocji dotyczy nowych, pełnoletnich klientów. Zdarzają się jednak także promocje dla obecnych klientów banków i osób, które nie ukończyły 18 roku życia. Nie ma jednak znaczenia czy jesteś uczniem, studentem, matką wychowującą dzieci, pracujesz na etacie czy prowadzisz własną firmę.

Ważne jest to, że możesz zacząć zarabiać bez żadnego wkładu własnego. Czasem przydadzą Ci się jakieś drobne oszczędności, by łatwiej spełnić warunki promocji.

 

Promocje bankowe – na czym można zarobić?

Najwięcej promocji bankowych dotyczy zakładania kont osobistych, kont firmowych i kart kredytowych. Zdarzają się także inne promocje, które mogą dotyczyć kont oszczędnościowych, lokat, kont walutowych czy rachunków inwestycyjnych. Dodatkowo niekiedy może zgarnąć extra pieniądze w zamian za polecenie promocji lub konta innej osobie, np. swoim znajomym lub rodzinie.

 

 

Wszystkie aktualne promocje bankowe znajdziesz tutaj:

Przejdź do promocji bankowych

 

 

Promocje bankowe – jak mogę otrzymać coś za darmo?

Promocje banków przy zakładaniu konta to nie losowanie! To oznacza, że każdy może otrzymać nagrodę, o ile najpierw spełni warunki danej promocji. Oczywiście wiąże się to z poświęceniem Twojego czasu: uzupełnieniem potrzebnych danych i zawarciem umowy. To jednak niewielka cena, żeby zarobić dodatkowe pieniądze w bardzo krótkim czasie.

Zamiast obejrzeć odcinek serialu, możesz zarobić nawet kilkaset złotych! Brzmi całkiem nieźle?

 

Każda promocja bankowa ma swój regulamin, który określa warunki przyznania bonusu.

Najczęściej spotykanymi warunkami promocji jest:

  • dokonanie kilku płatności kartą (np. podczas zakupów w sklepie spożywczym, na stacji paliw lub przez internet),
  • otrzymanie wpływu na swój na rachunek (np. ze swojego konta w innym banku),
  • wykonanie przelewu,
  • wpłata we wpłatomacie,
  • aktywacja bankowości mobilnej,
  • zapłata ZUS/US w przypadku firm,
  • itp.

 

Promocje w banku – ile można na tym zarobić?

Ten sposób nie gwarantuje, że staniesz się milionerem. Jest to jednak świetna opcja żeby dorobić pieniądze w łatwy sposób. Tak czy inaczej robisz przecież zakupy w sklepie. Dlaczego nie miałbyś dodatkowo na tym zarobić lub zaoszczędzić?

Na samym zakładaniu promocyjnych kont bankowych możesz bez problemu zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Świetnym rozwiązaniem na powiększenie bonusu jest korzystanie z promocji bankowych w kilka osób, np. z partnerem czy partnerką.

 

Promocje bankowe na Facebook

Skąd wiedzieć, że jest dostępna nowa promocja bankowa? To proste.

Możesz śledzić tego bloga lub dołączyć do grupy Promocje Bankowe na Facebooku.

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku

 

Świat idzie do przodu, a internetem rządzi wideo. Z tego powodu opisywane przeze mnie promocje znajdziesz dodatkowo na moim kanale Youtube:

 

Kto jest organizatorem promocji bankowych?

Bardzo często organizatorem promocji jest po prostu bank, którego dotyczy dana promocja. Niejednokrotnie jednak organizatorem promocji może być inna firma zewnętrzna, która współpracuje z bankiem.

 

Promocje bankowe – co mają z tego banki?

Banki to nie instytucje charytatywne, ale najwięcej zarabiają na udzielaniu kredytów. Organizatorzy promocji liczą więc na to, że przyznając Ci nagrodę, zachęcą Cię do korzystania z usług i na długo zostaniesz ich lojalnym klientem. Promocje bankowe są więc świetnym sposobem na marketing. Banki wolą rozdać nagrody pieniężne, niż płacić setki tysięcy złotych na reklamę w telewizji, która może nie przynieść rezultatów.

 

Promocje bankowe – czy muszę zapłacić podatek od nagrody?

Uczestnik promocji jest zwykle zwolniony z zapłaty podatku, choć sporadycznie może mieć to miejsce. Ta sytuacja może np. dotyczyć promocji związanych z kontami dla firm.

 

Promocje bankowe – dlaczego w oddziale banku nic nie wiedzą o promocji, która jest jest na tym blogu?

Promocje kont bankowych są dostępne tylko przez dedykowane strony i serwisy. To oznacza, że idąc do oddziału banku nie będziesz mógł odebrać nagrody.

 

Promocje bankowe – po co mi tyle kont osobistych?

Zastanawiasz się czy w każdej chwili możesz zamknąć konto? Oczywiście. Co więcej zaleca się zamykanie dużej ilość kont, by nie generować dodatkowych kosztów. Nie wiąże się to z żadnymi karami. Można by rzec, że możesz po prostu odebrać nagrodę i zamknąć konto jeśli nie chcesz z niego korzystać.

 

Promocje bankowe – czy muszę wyrazić zgody marketingowe?

Bardzo często może być to konieczne, by bank lub organizator promocji mógł przetwarzać Twoje dane. Jeśli obawiasz się zbędnych e-maili lub telefonów od telemarketerów, możesz po prostu cofnąć przetwarzanie danych w przyszłości.

Dodatkowo banki i inne firmy pozabankowe, które świadczą usługi finansowe muszą zweryfikować Twoją tożsamość za pomocą dokumentów. Wynika to oczywiście z przepisów prawa i przeciwdziała praniu brudnych pieniędzy.

 

Jeśli obawiasz się o swoje dane – aktywuj alerty BIK. Dzięki nim będziesz miał dodatkowe zabezpieczenie swoich danych. O alertach BIK przeczytasz więcej tutaj:

Alerty BIK – nie pozwól by ktoś ukradł Twoją tożsamość!

 

 

Promocje w banku – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Przede wszystkim skup się na regulaminie, datach zawartych w promocji (pilnuj terminów) i warunkach do spełnienia. Jeśli bierzesz udział w kilku promocjach bankowych równocześnie to czasem warto zapisać sobie daty lub warunki w notatniku. Możesz także wrócić do promocji bankowej dodając opisywaną przeze mnie promocję do zakładek.

Na moim blogu staram się bardzo jasno tłumaczyć co powinieneś zrobić, aby otrzymać premię. Osobiście nie miałem dotychczas problemów z otrzymaniem premii. Jeśli nawet taka sytuacja miałaby miejsce, wystarczy zgłosić reklamację.

 

Wszystkie aktualne promocje bankowe znajdziesz tutaj:

Przejdź do promocji bankowych

 

 

Na czym jeszcze mogę zarobić oprócz promocji w banku?

Jeśli interesują Cię inne sposoby na zarabianie pieniędzy przez internet i nie tylko.. to świetnie trafiłeś. Na moim blogu znajdziesz kilka wpisów na ten temat. Sprawdź koniecznie poniższą listę: