fbpx

Monese co to jest?

Mimo, że temat tej darmowej aplikacji pojawił się już kilkukrotnie na blogu Fabryki Finansów, to wciąż otrzymuję sporo zapytań co to jest Monese i jak zacząć zarabiać z Monese.

 

Oto garść przydatnych informacji.

Przypomnijmy, że Monese to brytyjski fintech. Mówiąc po ludzku jest to znana firma finansowa, która świadczy usługi finansowe dla klientów indywidualnych oraz firm. Zaledwie w kilka minut możesz otworzyć konto bankowe przez internet (za pomocą swojego smartfona).

 

Co otrzymasz za darmo wybierając to rozwiązanie?

  • Karta płatnicza
  • Konto dwu-walutowe (GBP i EUR)
  • Bankomaty na świecie
  • Aplikacje: Apple Pay i Google Pay
  • Wielojęzyczny Zespół Obsługi Klienta

 

Dlaczego Polacy chętnie wybierają Monese?

Konto w funtach lub euro otwierane jest z kilku różnych powodów, które zostaną szczegółowo opisane poniżej.

 

Zarabiaj z Monese

Przede wszystkim wiele osób decyduje się otworzyć to konto, by zacząć zarabiać na Monese w programie zaproś i zarabiaj.

Obecnie ponownie możesz odebrać w banalny sposób 20 funtów na start oraz 20 funtów za każde kolejne polecenie, np. swoim znajomym, rodzinie lub social mediach.

 

Chcesz dostać 20 funtów za darmo? Użyj mojego kodu polecenia podczas rejestracji:  MATEU102 

 

Odbieram bonus 20 funtów z Monese

 

 

*Obecnie bonus ponownie uległ zmianie i wynosi aż 20 funtów. Na ten moment jest to po 5 funtów za jedną płatność kartą (fizyczną lub wirtualną) i kolejne 15 funtów za wykonanie płatności na kwotę 500 GBP (najkorzystniej i najszybciej będzie po prostu doładować konto Revolut za pomocą karty wirtualnej Monese).

 

 

Jak rozpocząć zarabianie na Monese?

Odwiedź koniecznie ten wpis, w którym opisuję wszystko krok po kroku. Dodatkowo znajdziesz tam inne sposoby na zarabianie w internecie:

Jak zarabiać przez internet – spryciarze pokazują najlepsze sposoby

 

Dodatkowo na moim kanale znajdziesz poradnik dotyczący aplikacji oraz tego jak zacząć na niej zarabiać.

 

Nie tylko zarabianie z Monese…

Wielu Polaków za granicą korzysta z tej aplikacji z innych powodów. Przede wszystkim nie musisz posiadać dowodu zamieszkania, aby zacząć korzystać z aplikacji co różni ją od tradycyjnych banków. Jest to także alternatywa dla osób, które mają problemy z zajęciem przez komornika na polskim rachunku (oczywiście swoje długi powinno się regulować).

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na brak ukrytych lub dodatkowych opłat bez konieczności uiszczania minimalnych wpłat na swoje konto.

 

Monese vs Revolut i inne aplikacje

Oczywiście aplikacja ma wielu innych wartych uwagi konkurentów. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się karty: Revolut oraz Curve. Więcej na ich temat przeczytasz w poniższym wpisie:

Jak najtaniej wymienić walutę? Banki ich nienawidzą!

 

 

Zarabiaj z Monese i korzystaj z innych promocji bankowych

Dołącz do grupy na Facebooku i sprawdź jak skutecznie zarabiać w internecie

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku

 

 

Monese – opinie i podsumowanie

Warto podkreślić, że ten brytysjki fintech ma bardzo dobre opinie na swój temat. W Apple Pay jest to ocena 4,8/5. W Google Pay może natomiast poszczycić się oceną 4,5/5. Aplikacja posiada także bardzo dobre opinie w innym serwisie – Trustpilot, o czym wspominałem już poprzednio.

 

Masz pytania dotyczące promocji?

Zadaj pytanie w komentarzu. Możesz także odwiedzić mój kanał Youtube, w którym będę opisywał najlepsze promocje bankowe i sposoby na zarabianie pieniędzy przez internet:

Fabryka Finansów na Youtube