fbpx

Twisto – co to jest?

Dzięki Twisto możesz zrobić zakupy online i zapłacić za nie później, bez żadnych dodatkowych kosztów. Sprawdź jak działają odroczone płatności i co możesz dzięki nim zyskać. Przeczytaj moją recenzję i opinię nowego konkurenta dla Revolut.

 

 

AKTUALIZACJA 2020

Obecny bonus został zmniejszony z 50 złotych na 30 złotych.

 

Twisto rejestracja

Żeby korzystać z funkcji kup teraz zapłać później, nie potrzebujesz w zasadzie żadnego konta, ale zdecydowanie korzystniej będzie je mieć. Dlaczego?

Po pierwsze otrzymasz 30 złotych na start i kolejne 30 złotych za polecenie aplikacji innym użytkownikom.

Uwaga! Bonus w postaci 30 złotych otrzymasz jedynie wtedy, gdy zarejestrujesz się z polecenia, wyrobisz kartę, aktywujesz ją i dokonsz co najmniej jednej transakcji.

Zarejestruj się i odbierz 30 złotych na zakupy

 

Po drugie rejestracja niesie ze sobą inne dodatkowe korzyści.

 • otrzymasz wyższy limit na zakupy internetowe
 • będziesz miał aż 45 dni na zapłatę (nie mając konta ten okres wynosi jedynie 21 dni)

Dodatkowo wśród pierwszych 3000 osób, które będą polecać aplikację innym, zostaną przyznane nagrody rzeczowe, m.in. smartfony iPhone czy samochód marki Tesla.

 

 • Podczas rejestracji musisz uzupełnić swoje dane osobowe i zweryfikować swoją tożsamość.
 • Twój zadeklarowany dochód nie może wynosić 0 złotych i musi być wyższy niż obecne raty i zobowiązania miesięczne. Twisto nie weryfikuje zadeklarowanych przez Ciebie dochodów.

 

 

Twisto wypłata bonusu

O wypłacie premii za polecenie Twisto innym, zostaniesz poinformowany w aplikacji oraz e-mailowo. 30 punktów o wartości 30 złotych może zostać wykorzystane przez Ciebie w dowolnym sklepie, który współpracuje z organizatorem promocji. Co ważne: lista sklepów jest coraz większa.

twisto wyplata bonusu

 

 

Kup z Twisto – jak to działa?

Rozwiązanie jest bardzo proste, a sam interfejs aplikacji i Twojego konta jest bardzo przejrzysty. Po rejestracji otrzymasz indywidualnie ustalony limit na zakupy internetowe z odroczoną płatnością (bezpłatny kredyt odnawialny). Płatność Twisto to także możliwość darmowego sprawdzenia swojego zamówienia, bez dodatkowego pośpiechu.

Nie ten produkt? Uszkodzony towar? Brak dostawy? Dzięki odroczonym płatnościom nic nie zapłacisz w przypadku nietrafionych zakupów.

 

Na ten moment Twisto posiada w sieci bardzo dobre opinie. Więcej informacji oraz moją recenzję o tej innowacyjnej platformie, możesz także zobaczyć na poniższym filmie:

 

 

Dołącz do grupy na Facebooku i zacznij zarabiać przez internet:

Bankowe Promocje na Facebooku

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku to:

 

 

Twisto aplikacja na telefon

Rejestrując się, otrzymasz także bezpłatny dostęp do aplikacji i możliwość spłaty wszystkich swoich zamówień w jednym terminie.

Pamiętaj, że podczas rejestracji musisz uzupełnić wszystkie wymagane dane i zweryfikować swoją tożsamość za pomocą dokumentu osobistego, zdjęcia selfie oraz przelewu bankowego na jedną złotówkę (dostaniesz oczywiście przelew zwrotny). Musisz także oświadczyć swój dochód miesięczny i obecne koszty jakie ponosisz.

Co ważne, Twisto nie robi zapytań w BIK, tak jak w przypadku tradycyjnych produktów bankowych, takich jak karty kredytowe czy limity w rachunku bankowym. System dostosuje dla Ciebie limit na podstawie zadeklarowanych danych.

 

 

Twisto, a karta płatnicza

W najbliższym czasie dla użytkowników zostanie także udostępniona wielowalutowa karta płatnicza Mastercard. Czyżby kolejna konkurencja dla Revolut?

Dodatkowo dla osób zarejestrowanych, ma także zostać wprowadzona funkcja cashback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy.

 

Aktualizacja 21.10.2019

Można już zamawiać karty płatnicze Twisto! Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto za pomocą przeglądarki.

karta Twisto

 

Karta płatniczą możesz płacić za wszystkie swojego zakupy (do ustalonego limitu):

 • w sklepach internetowych
 • w sklepach stacjonarnych
 • za granicą (bez opłat i prowizji)

 

Podczas zamawiania karty płatniczej, możesz wybrać kolor złoty lub czarny oraz swój pseudonim. Tak jak widzisz, nie może on zawierać polskich liter i znaków specjalnych, ja jednak celowo wpisałem tutaj „Fabryka Finansów”.

twisto karta

Co ważne: na uregulowanie swoich płatności za zakupy kartą masz aż 45 dni. Jeśli uregulujesz płatność w terminie, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

 

 

Twisto lista sklepów – gdzie można płacić?

Posiadając kartę, możesz w zasadzie korzystać ze swoich środków wszędzie: w Polsce i za granicą. Jeśli jednak chcesz sprawdzić w jaki sklepach możesz płacić bez używania karty, sprawdź listę ponad 300 dostępnych sklepów z odroczoną płatnością na oficjalnej stronie.

Lista sklepów, które przystępują do programu nieustannie się powiększa.

 

Podkreślmy jednak raz jeszcze, że znacznie większe możliwości daje Ci aplikacja wraz z kartą płatniczą.

 

Zarejestruj się i odbierz 30 złotych na zakupy

 

 

Twisto, a ING

Technologia nieustannie idzie do przodu, a na rynku usług finansowych coraz mocniej widać konkurencyjność fintechów (innowacyjnych firm świadczących usługi finansowe). Co z tego wynika? Tradycyjne banki chcąc walczyć o swoich klientów, coraz chętniej inwestują w startupy finansowe, starając się przy tym się nadążyć za trendami technologicznymi. Nie inaczej jest także w tym przypadku.

W czeski projekt Twisto kup teraz, zapłać później zaangażował się znany ING Bank Śląski. To sprawia, że aplikacja jest jeszcze bardziej wiarygodnym rozwiązaniem w oczach potencjalnych nowych użytkowników i zyskuje lepsze recenzje i opinie.

 

 

Kup z Twisto opinie

Kup teraz zapłać później  to innowacyjna metoda płatności w internecie, na której zyskują nie tylko klienci, ale i sklepy biorące udział w programie.

Płatność Twisto różni się więc od tradycyjnych rozwiań bankowych. Dostępny limit na zakupy otrzymasz zdecydowanie łatwiej niż w banku, a spłacając zakupy w terminie nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

To świetna opcja dla osób, które nie mają obecnie dostępnej gotówki i chcą zrobić zakupy przez internet. Znalazłeś świetną promocję, ale nie masz wystarczającej ilości pieniędzy? Teraz to nie problem.

 

 

Twisto kontakt

Co ciekawe, w razie pytań i problemów, twórcy oferują obsługę klientów za pomocą czatu. Jest on dostępy za pomocą przeglądarki internetowej oraz aplikacji mobilnej.

 

 

Dołącz do grupy na Facebooku i zacznij zarabiać przez internet:

Bankowe Promocje na Facebooku

 

 

Interesują Cię tanie zakupy przez internet?

Lubisz robić zakupy online? Sprawdź koniecznie te sposoby i zobacz jak możesz wydawać jeszcze mniej pieniędzy.

Tanie zakupy przez internet. Sposoby na tanie zakupy.

 

Interesują Cię inne aplikacje do zarabiania pieniędzy?

Sprawdź koniecznie ten wpis:

Aplikacje do zarabiania 2020 – tylko sprawdzone

 

Forum promocji bankowych
 • Szukasz innych promocji bankowych i pozabankowych?
 • Chcesz się podzielić opiniami o Twisto na forum?
 • Korzystałeś już z odroczonych płatności kup teraz zapłać później?
 • Posiadasz już aplikację i kartę Twisto?

Dołącz do grupy Promocje bankowe na Facebooku:

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje