fbpx

Revolut dla firm z premią

Revolut cieszy się coraz większą popularnością, podbijając serca i portfele klientów na całym świecie, rzucając tym samym rękawice tradycyjnej bankowości. W Polsce karta jak i aplikacja także cieszą się niezwykle wysokim zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych ze względu na świetne kursy wymiany walut i częste premie dla nowych użytkowników. Co ciekawe, jeśli dodatkowo prowadzisz własną działalność gospodarczą, możesz zyskać jeszcze więcej, korzystając z rozwiązania Revolut dla firm i odbierając w banalny sposób 200 złotych premii.

 

 

Revolut dla firm – odbiór premii

Co należy zrobić, by odebrać 200 złotych? To bardzo proste. Wystarczy założyć konto firmowego z poniższego linka i zasilić konto dowolną kwotą.

Odbieram 200 złotych premii z firmowym kontem Revolut

 

revolut biznes

 

  1. Podczas rejestracji wystarczy uzupełnić kilka podstawowych danych w języku angielskim. 
  2. Po dokonaniu rejestracji nastąpi szybka weryfikacja naszych danych.
  3. Następnie należy zasilić konto, np. przelewem z innego rachunku bankowego.
  4. Po dokonaniu tych czynności nastąpi wypłata premii na nasz nowy firmowy rachunek bankowy.

 

 

Regulamin promocji z premią 200 złotych znajdziecie tutaj:

https://blog.revolut.com/program-polecania-klientow-uslugi-revolut-for-business/

 

 

Dobrze jest także posiadać konto osobiste Revolut. Dzięki temu w bardzo szybki sposób będziemy mogli wypłacić (szybko i bezpłatnie) zdobytą premię.

Więcej na temat konta osobistego przeczytasz tutaj:

Revolut, wielowalutowa karta za darmo

 

 

 

Revolut dla firm – typy kont

Fintech chwali się, że w usłudze Revolut dla firm zarejestrowanych jest już ponad 200 000 firm.

Zanim jednak staniemy się posiadaczami konta firmowego Revolut, musimy wybrać jeden z wariantów. Do wyboru mamy dwa rodzaje kont biznesowych o nazwie: Firma lub Freelancer. Dodatkowo każde z nich posiada kilka różnych planów, które powinny zadowolić najbardziej wymagających użytkowników. Co ważne, możemy wybrać zupełnie darmowe konto.

 

 

Revolut Firma

Wariant Firma to konto biznesowe zarejestrowane na nazwę Twojej firmy. Dodatkowo do wyboru masz aż 4 taryfy, które różnią się od siebie zarówno ceną jak i dostępnymi usługami:

  • Free
  • Grow
  • Scale
  • Enterprise

revolut firma

 

 

Revolut Freelancer

Revolut Freelancer to konto otwierane na Twoje nazwisko. W tym przypadku masz do dyspozycji dwa plany: Free i Professional.

revolut freelancer

 

 

Revolut firmowy, a karty płatnicze

Klienci firmowy także mogą zamawiać fizyczne karty płatnicze dla siebie oraz dla członków zespołu. Dodatkowo mogą także tworzyć karty wirtualne, zwiększające tym samym bezpieczeństwo i elastyczność realizowania transakcji internetowych.

karty firmowe

 

 

Revolut dla firm opinie o koncie firmowym

W sieci znajdziemy mnóstwo bardzo dobrych opinii na temat konta i karty Revolut dla klientów indywidualnych. Jak to jednak wygląda w przypadku kont firmowych?

Z pewnością należy podkreślić, że firmowy Revolut posiada osobną dedykowaną aplikację na telefon komórkowy oraz możliwość logowania się do konta firmowego poprzez przeglądarkę internetową (takiej możliwości nie ma konto indywidualne).

revolut for business

Aplikację Revolut for business możecie pobrać między innymi ze sklepu Play. Znajdziecie tam także opinie innych użytkowników aplikacji.

 

Należy także podkreślić, że Revolut błyskawicznie się rozwija i nieustannie wprowadza nowe usługi i dostępne funkcje, których nie oferują tradycyjne banki.

konto firmowe

 

 

 

Revolut konto firmowe – podsumowanie

Na koniec należy podkreślić i mieć na uwadze, że fintech nadal nie jest bankiem.  Nie jest więc objęty Gwarancją Funduszu Bankowego. Utrzymywanie na koncie bardzo wysokich sald nadal jest więc objęte pewnym ryzykiem. Z drugiej strony warto wypróbować darmowe warianty konta biznesowego, choćby po to, by cieszyć się łatwą premią w wysokości 200 złotych na start.

 

 

Może także Cię zainteresować oferta kredytów dla firm:

Gdzie wziąć kredyt dla firm w 2019 roku?