fbpx

Bezpieczny kredyt Rzeszów

👉 Bezpieczny kredyt 2% Rzeszów – sprawdź jak skorzystać z programu i na co zwrócić uwagę czekając na tani kredyt hipoteczny.

 

Kiedy program ruszy w Rzeszowie i innych miastach?

Planowany start programu to lipiec 2023. Weź jednak pod uwagę, że dostosowanie oferty banków do tego programu może spowodować, że banki wprowadzą go nieco później i prawdopodobnie nie w każdym banku. Partia rządząca będzie chciała go jednak z pewnością wprowadzić najpóźniej przed zbliżającymi się wyborami, czyli w III kwartale tego roku.

 

Bezpieczny kredyt 2% – kto może skorzystać?

Z programu mogą skorzystać zarówno pary jak i single. Szczegółowe założenia programu znajdziesz we wpisie poniżej:

 

Więcej szczegółów na stronie rządowej Program Pierwsze Mieszkanie:

https://www.gov.pl/web/mieszkanie-dla-ciebie/program-pierwsze-mieszkanie

 

 

Bezpieczny kredyt Rzeszów, a możliwe zagrożenia dla kupujących.

Program co do zasady wygląda bardzo obiecująco. Niestety niesie ze sobą bardzo wiele możliwych zagrożeń. Oto kilka z nich, które warto wziąć pod uwagę.

 

1. Nagły cen wzrost mieszkań w Rzeszowie.

Deweloperzy i indywidualni sprzedający już zaczęli podnosić ceny mieszkań, które i tak są już wysokie. Dodatkowo na rynku rzeszowskim mieszkania kupowane są przez osoby z Ukrainy i amerykańskich żołnierzy. To też powoduje ich mniejszą dostępność i wzrost cen.

 

2. Nie tak dobre warunki jak mogłoby się wydawać…

Bezpieczny kredyt będzie tak naprawdę droższy niż 2%. Poza umownymi 2% należy doliczyć marżę i inne koszty dodatkowe takie jak: prowizja, ubezpieczenie itd.

 

3. Brak płynności w sprzedaży czy oszczędności.

Nieruchomość kupiona w programie Bezpieczny Kredyt nie będzie mogła zostać wynajęta, Możliwe także, że wcześniejsza spłata lub nadpłata nie będzie możliwa lub obarczoną wysoką prowizją.  Problematyczne może być także refinansowanie kredytu do innego banku na lepszych warunkach.

 

Czy warto zatem czekać na wejście w życie programu, a może zdecydować się na zakup nieruchomości przy pomocy zwykłego kredytu hipotecznego?

 

Bezpieczny kredyt 2% w Rzeszowie – nasza pomoc w jego uzyskaniu.

Nasi doradcy finansowi są na bieżąco ze wszystkimi planowanymi zmianami w programie.

✅ Wyliczymy dla Ciebie zdolność kredytową.

✅ Pomożemy Ci przejść cała procedurę zupełnie bezpłatnie, w tym porównać oferty, przygotować kosztorys i potrzebne dokumenty.

✅ Do dyspozycji mamy wszystkie banki w jednym miejscu.

✅ Pomożemy Ci także z zakupem mieszkania, ubezpieczeniem nieruchomości i na życie.

✅ Korzystając z naszego rzeczoznawcy majątkowego będziesz mieć pewność, że nie przepłacisz, a Twoja nieruchomość będzie wolna od wad.

 

 

Umów się na bezpłatną konsultację i porozmawiajmy o szczegółach programu Bezpieczny Kredyt 2% w Rzeszowie.

 

 

Formularz kontaktowy