fbpx

To nie jest zwykłe ogłoszenie o pracę, bo nie jesteśmy zwykłą firmą.

 

Szukamy osób, które chcą stać się wybitne, bo bardzo dużo czasu inwestujemy w rozwój!

 • Nie boimy się rozmawiać o pieniądzach, ponieważ nasi najlepsi pracownicy zarabiają kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie.
 • Lubisz podróże? My też! Przeznaczamy kilka milionów złotych rocznie na integrację, np. wyjazdy zagraniczne do miejsc takich jak: Japonia, Stany Zjednoczone czy Bali.

 

No dobra, ale o co właściwie chodzi?

Zajmujemy się doradztwem finansowym, a obecnie tworzymy nowy dział nieruchomości. W Polsce jest to stosunkowo nowy zawód, który szybko się rozwija i daje ogromne możliwości rozwoju.

praca doradca finansowy

 

Brzmi ciekawie, opowiedz mi coś więcej…

Według statystyk, większość osób 𝐧𝐢𝐞 𝐥𝐮𝐛𝐢 lub wręcz 𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐧𝐨𝐬𝐢 swojej pracy! Chyba nie chcesz być jedną z tych osób, która nie ma satysfakcji ze swojego życia zawodowego?

 

Co zatem od Nas dostaniesz?

 1. Gwarancję najlepszych szkoleń, na których nauczysz się prestiżowego zawodu od zera! Nauczymy Cię finansów, przedsiębiorczości, zarządzania zespołem i marketingu.
 2. Naprawdę dobrą atmosferę w pracy. Cykliczne wyjazdy w Polsce i za granicą czy wspólne mecze piłki nożnej to u nas standard.
 3. Możliwość ponadprzeciętnych zarobków bez limitu prowizji.
 4. Pełne wsparcie managera na każdym etapie Twojego rozwoju.
 5. Gotowe narzędzia, systemy i know how.

 

Kilka słów o Phinance S.A.

 • nasza firma rozwija się rok do roku o minimum 15% (wzrost przychodów i ilości pracowników, których jest obecnie ponad 1000 w całej Polsce)
 • oddział rzeszowski w ciągu kilkunastu miesięcy rozrósł się z jednego pracownika do prawie 30 osób, a w ubiegłym roku urośliśmy o 300%
 • Nasze zatrudnienie cechuje się bardzo niską rotacja w przypadku pracowników, którzy pracują z nami rok lub dłużej (niektórzy pracują z nami od kilkunastu lat, a sama firma funkcjonuje już od 2002 roku)

 

 

Czym się wyróżniamy na rynku pracy?

 • Zwykle doradcy finansowi specjalizują się tylko w jednej rzeczy, np. oferują tylko kredyty lub tylko ubezpieczenia. Nasza przewagą jest multiproduktowść, dzięki czemu nasi klienci są obsługiwani kompleksowo i długoterminowo, a nasze rozwiązania są naprawdę dobre i tanie.
 • Współpracujemy z kilkudziesięcioma instytucjami finansowymi: banki, Towarzystwa Ubezpieczeniowe, firmy inwestycyjne, czy leasingowe.

fabryka finansów usługi

 

Jakie czekają Cię perspektywy rozwoju?

 • Możesz wybrać ścieżkę specjalistyczną i rozwijać się w ramach obszaru jakimi są kredyty, ubezpieczenia, oszczędności, inwestycje, nieruchomości lub wybrać ścieżkę menadżerską i tworzyć swój własny zespół, którego nikt nigdy Ci nie zabierze.
 • Mamy jasno określoną ścieżkę kariery (dla każdego taka sama bez względu na to, w której części Polski mieszka i pracuje).
 • Twój awans zależy tylko od Ciebie – nie od Twojego szefa czy kolegi z biura. To dodatkowo wpływa pozytywnie na atmosferę w zespole.
 • Masz elastyczny czas pracy i dużo samodzielności.

 

Kto się u nas sprawdza?

Stawiamy głównie na predyspozycje i cechy osobowości. Dobrze radzą sobie u Nas osoby z doświadczeniem w sprzedaży, finansach, pośrednicy nieruchomości, prawnicy i Ci, którzy zarządzali już wcześniej innymi ludźmi.

 

A jeśli nie mam takiego doświadczenia?

Praca w barze, na magazynie, call center lub w galerii? Nie masz chyba zamiaru do końca życia pracować za grosze lub zostawić znajomych i jechać za granicę?

Aplikuj także jeśli nie masz doświadczenia, ale jesteś ambitny, lubisz się uczyć, bardzo szybko nawiązujesz nowe kontakty i chcesz rozwijać się w branży finansowej lub nieruchomościach.

 

Brzmi interesująco? Wypełnij formularz zgłoszeniowy i spróbuj swoich sił w procesie rekrutacji.

 

 

 

Administratorem danych osobowych osób rekrutowanych jest Phinance S.A z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Osobie rekrutowanej przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora https://www.phinance.pl/dane_osobowe