fbpx

Kasa Stefczyka pożyczka online

Kasa Stefczyka, a pożyczka przez internet? Sprawdź co powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się pożyczyć pieniądze w popularnej Kasie Stefczyka i czy łatwo jest ją otrzymać.

 

Kasa Stefczyka pożyczka przez internet lub kredyt gotówkowy

Kasa Stefczyka wychodzi na przeciw swoim klientom i oferuje możliwość wnioskowania o pożyczkę przez internet. To wygodna możliwość uzupełnienia danych bez wychodzenia z domu. Podczas składania wniosku wystarczy wybrać odpowiednią placówkę, a resztę możesz w łatwy sposób uzupełnić online. To szczególnie ważny aspekt w czasie koronowirusa i znacznie niższej przyznawalności kredytów i pożyczek oferowanych przez banki.

 

 

Kasa Stefczyka pożyczka fit online

Jednym z produktów oferowanych przez Kasę Stefczyka jest Pożyczka Fit bez prowizji (0% za udzielenie).

Warto podkreślić, że jest ona dostępna tylko dla osób powyżej 30 roku życia.

Co musisz zrobić, aby ubiegać się o pożyczkę? Wystarczy uzupełnić internetowy wniosek, który znajduje się poniżej.

 

Kasa Stefczyka wniosek online

Kasa Stefczyka pożyczka przez internet

 

 

Kasa Stefczyka, a kredyt konsolidacyjny

Warto także zaznaczyć, że Pożyczka Fit pozwala skonsolidować swoje obecne kredyty w bankach i zamienić je na jedną tańszą ratę.

Zamień swoje kredyty na jedną tanią ratę

 

 

Kasy Stefczyka, a przyznawalność pożyczek – czy w SKOKu trudno o kredyt?

Zastanawiasz się czy łatwo o pożyczkę w Kasie Stefczyka? Skoki podobnie jak banki weryfikują klientów w bazach typu BIK. Przyznawalność kredytów w bankach została jednak mocno obniżona ze względu na sytuację związaną z koronowirusem. Ta sytuacja sprawiła, że klienci coraz częściej pożyczają pieniądze w skokach, które chwalą się wyższą przyznawalnością pożyczek.

Nie możesz więc posiadać żadnych zaległości oraz posiadać pozytywną historię kredytową.

Oczywiście każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie, a decyzja o przyznaniu pożyczki zależy zawsze od pożyczkodawcy.

 

Sprawdź naszą pełną ofertę kredytową tutaj:

Kredyty gotówkowe

 

Kasa Stefczyka kredyt gotówkowy bez zaświadczeń

Zarówno w przypadku banków jak i Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych, bardzo często możliwe jest uzyskanie kredytu lub pożyczki bez zaświadczeń. Ten przypadek dotyczy szczególnie małych kwot kredytu lub przypadku kiedy klient korzystał już wcześniej z usług danego banku lub SKOKu. W przypadku większych kwot kredytowych możliwe jest potwierdzenie dochodu w inny sposób, np. wyciągi z konta z ostatnich kilku miesięcy, PIT za rok ubiegły czy paski płacowe lub emerytalne.

 

Kasa Stefczyka – czy to jest bank?

Na koniec małe objaśnienie. Kasa Stefczyka  lub inaczej SKOK Stefczyka (Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa) to forma spółdzielni oszczędnościowo-pożyczkowych w Polsce.

SKOKI nie są bankami, ani firmami pożyczkowymi, ale oferują pożyczki. Działają na podstawie oddzielnej ustawy o SKOK-ach.

Kasy Stefczyka działają w Polsce od ponad 20 lat, a ich placówki znajdziesz na terenie całej Polski.

 

 

 

Kasa Stefczyka online