fbpx

Prywatny Doradca Emerytalny

W dzisiejszym świecie emerytury w Polsce z ZUS i KRUS są coraz niższe w stosunku do wynagrodzenia. Planowanie finansów i życia na emeryturze stało się więc bardzo ważną częścią dojrzałego podejścia do życia. Wiele osób zastanawia się więc, gdzie szukać doradcy emerytalnego i kto doradzi w sprawie emerytury? Nasz prywatny doradca emerytalny pomoże Ci bezpłatnie zabezpieczyć Twoją przyszłość i pokaże jak prywatnie odkładać na emeryturę.

prywatny doradca emerytalny wykres

 

 

Dlaczego warto zadbać o swoją prywatną emeryturę, nie licząc na emeryturę z ZUSu lub KRUSu?

👉 Niestety szacuję się, że emerytury z ZUSu będą w przyszłości na bardzo niskim poziomie w stosunku do naszych zarobków i mogą wynieść zaledwie kilkanaście procent tego co obecnie zarabiasz!

Co obciąża państwowy system emerytalny i sprawia, że jest on niewydolny?

 • bardzo niski wskaźnik urodzeń (niska dzietność)
 • coraz dłuższe życie Polaków,
 • ciągle rosnące ceny leków, żywności czy cen energii.

wskaznik dzietnosci

 

 

Dlaczego Prywatny Doradca Emerytalny to dobry i darmowy pomysł?

W tłumie informacji dotyczących wyboru prywatnej emerytury w Polsce, nasz doradca emerytalny online pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie spośród setek dostępnych propozycji i wariantów. Tylko kompleksowe i indywidualne podejście do planowania emerytalnego, może zapewnić Ci godną starość.

👉Decydując się na prywatną emeryturę nie tracisz w żaden sposób prawa do polskiej emerytury państwowej. Własne środki mogą jednak być znakomitym uzupełnieniem bardzo niskiej emerytury bądź renty, tak by na starość nie żyć w skrajnej biedzie czy ubóstwie.

 

 

Nasz prywatny doradca emerytalny bezpłatnie pomoże Ci wybrać najlepszą prywatną emeryturę, uwzględniając takie czynniki jak:

 • obecne dochody i formę zatrudnienia
 • średnia długość życia na emeryturze
 • czas pozostały do emerytury
 • ilość przepracowanych lat

prywatna emerytura

Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 

Prywatny doradca emerytalny online – pozostałe informacje dotyczące prywatnego planu emerytalnego

prywatny doradca emerytalny

Prywatna emerytura kalkulator – czy na kalkulatorze można wyliczyć swoją emeryturę?

Tak istnieją do tego odpowiednie narzędzia i kalkulatory i nasz prywatny doradca może wyliczyć Ci na odpowiednim kalkulatorze jaką emeryturę otrzymasz z ZUS i ile musisz oszczędzać prywatnie żeby zachować standard życia. Jeszcze jakiś czas temu ZUS wysyłał prognozowaną emeryturę drogą pocztową. Obecnie jeśli masz minimum 35 lat, możesz ją zweryfikować logując się na stronie ZUS PUE. Niestety prognozy są bardzo mało optymistyczne.

 

Przykładowe wyliczenie emerytury – jak zrobić?

Przykładowe wyliczenie jest bardzo proste. Nasz doradca mając odpowiedni kalkulator zrobi to dla Ciebie w ciągu kilku minut.

 

 

Prywatna emerytura ranking – czy istnieje takie zestawienie prywatnego planu emerytalnego?

Na ten moment nie ma takiego dobrego narzędzia, ponieważ każdą sytuację należy przeanalizować indywidualnie. Żaden ranking nie uwzględnia bowiem stażu pracy, obecnych zarobków czy wieku lub wcześniejszej chęci przejścia na emeryturę.

 

Prywatna emerytura opinie – prywatny plan emerytalny

Prywatna emerytura cieszy się coraz większą popularnością i dobrymi opiniami wśród Polek i Polaków, a odsetek korzystających z prywatnych planów emerytalnych i kont emerytalnych rośnie z roku na rok.

 

Jak umówić się z doradcą emerytalnym? Uzupełnij poniższy formularz.

 

Formularz kontaktowy

Odwiedź nas na Facebooku – Prywatna Emerytura

 

 

 

 

 

Pozostałe pojęcia

Prywatny doradca emerytalny online to doradztwo na miarę Twoich potrzeb

Każdy z nas ma inne cele i oczekiwania by wybrać emeryturę prywatnie. Nasz doradca emerytalny bada indywidualne potrzeby, tworząc spersonalizowany plan, który uwzględnia zarówno obecne możliwości, jak i przyszłe cele.

 

 

Prywatny doradca emerytalny, a zrozumienie Kompleksowości Systemu Emerytalnego

System emerytalny jest złożony, a zmiany w przepisach mogą wpływać na plany przyszłych emerytów. Doradca emerytalny jest na bieżąco z najnowszymi regulacjami, pomagając klientom zrozumieć ich wpływ na ich własne plany.

 

 

Prywatna emerytura w Polsce, a Optymalizacja Portfela Inwestycyjnego dla Maksymalnych Korzyści

W trosce o bezpieczeństwo finansowe klienta, doradca emerytalny pomaga w skonstruowaniu zrównoważonego portfela inwestycyjnego, dostosowanego do tolerancji ryzyka i indywidualnych celów finansowych.

 

 

Edukacja Finansowa na Każdym Kroku to Twoja lepsza prywatna emerytura

Jednym z kluczowych aspektów współpracy prywatnie z doradcą finansowym jest możliwość ciągłego doskonalenia wiedzy finansowej. Doradca finansowy nie tylko oferuje rozwiązania, ale także edukuje klienta, umożliwiając mu świadome podejmowanie decyzji dotyczących własnej przyszłości finansowej.

 

 

Prywatna emerytura w Polsce to Długofalowe Partnerstwo

Prywatny doradca emerytalny to nie tylko osoba pomagająca w teraźniejszości, ale także partner na długie lata. Wspólna praca pozwala na monitorowanie postępów, dostosowywanie planów i spokojne patrzenie w przyszłość z pewnością finansową.

Zaufaj prywatnie doradcy emerytalnemu, abyś mógł skoncentrować się na życiu, mając pewność, że twoja emerytura jest w bezpiecznych rękach. Zainwestuj w spokojną przyszłość finansową już dziś!

 

Prywatny Doradca Emerytalny – Kim Jest i Jakie Usługi Oferuje

Prywatny Doradca Emerytalny to profesjonalny ekspert zajmujący się doradztwem finansowym związanych z planowaniem emerytalnym. Ich głównym celem jest pomoc klientom w opracowaniu spersonalizowanej strategii emerytalnej, która odpowiada ich indywidualnym potrzebom, celom i sytuacji finansowej. Prywatny Doradca Emerytalny oferuje szeroki zakres usług, w tym:

 1. Analiza sytuacji finansowej: Prywatny Doradca Emerytalny przeprowadza szczegółową analizę finansową klienta, uwzględniając bieżące aktywa, zobowiązania, dochody i wydatki.
 2. Planowanie celów emerytalnych: Na podstawie zebranej analizy, doradca pomaga klientowi określić realistyczne cele emerytalne oraz opracować strategię ich osiągnięcia.
 3. Dobór odpowiednich produktów finansowych: Prywatny Doradca Emerytalny doradza klientowi w wyborze odpowiednich instrumentów inwestycyjnych, takich jak fundusze emerytalne, ubezpieczenia inwestycyjne czy też plany oszczędnościowe.
 4. Monitorowanie i dostosowywanie strategii: Doradca regularnie monitoruje postępy klienta oraz dostosowuje strategię emerytalną w razie zmian w sytuacji życiowej lub finansowej.

 

Korzyści Wynikające z Współpracy z Prywatnym Doradcą Emerytalnym

Współpraca prywatnie z Doradcą Emerytalnym może przynieść liczne korzyści dla klienta:

 1. Spersonalizowane podejście: Doradca dostosowuje strategię emerytalną do indywidualnych potrzeb i celów klienta, co zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu finansowego.
 2. Profesjonalna wiedza i doświadczenie: Prywatny Doradca Emerytalny dysponuje specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w zakresie finansów i planowania emerytalnego, co pozwala klientowi skorzystać z najlepszych praktyk i rozwiązań.
 3. Monitorowanie i optymalizacja: Doradca regularnie monitoruje portfel inwestycyjny klienta oraz dostosowuje strategię w oparciu o zmieniające się warunki rynkowe i życiowe.
 4. Poczucie bezpieczeństwa: Współpraca z doświadczonym doradcą może przynieść klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewności, że ich przyszłość finansowa jest w dobrych rękach.
 5. Szeroki zakres usług: Doradca pomoże Ci nie tylko w wyliczeniu prognozowanej wysokości emerytury, ale także w wyborze optymalnego momentu przejścia na emeryturę, doradzi w kwestii oszczędzania i inwestowania na emeryturę, a także pomoże w skompletowaniu dokumentacji i załatwieniu formalności.
 6. Oszczędność czasu i stresu: Samodzielne poruszanie się po gąszczu przepisów emerytalnych może być czasochłonne i frustrujące. Prywatny doradca przejmie te obowiązki za Ciebie, oszczędzając Twój czas i nerwy.
 7. Dostęp do fachowej wiedzy: Doradcy emerytalni posiadają szeroką wiedzę na temat systemu emerytalnego, a także bieżąco śledzą zmiany w przepisach. Dzięki temu masz pewność, że Twoje decyzje emerytalne są zgodne z prawem i opierają się na aktualnych regulacjach.

   

  Prywatny doradca emerytalny – inwestycja w spokojną przyszłość

  Inwestycja prywatnie w usługi doradcy emerytalnego to inwestycja w spokojną i komfortową przyszłość. Doradca pomoże Ci zmaksymalizować wysokość Twojej emerytury i zapewnić sobie stabilność finansową na lata po zakończeniu aktywności zawodowej.

   

  Prywatny doradca emerytalny – Podsumowanie:

  Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz planować swoją emeryturę, tym większe masz szanse na zapewnienie sobie komfortowego życia po zakończeniu aktywności zawodowej. Prywatny doradca emerytalny to Twój sprzymierzeniec na tej drodze.

  W obliczu coraz większych wyzwań związanych z planowaniem emerytalnym, współpraca z Prywatnym Doradcą Emerytalnym może być kluczem do osiągnięcia stabilnej i bezpiecznej przyszłości finansowej. Dzięki spersonalizowanemu podejściu, profesjonalnej wiedzy i doświadczeniu, oraz regularnemu monitorowaniu i optymalizacji strategii emerytalnej, doradca może pomóc klientowi osiągnąć swoje cele emerytalne oraz zapewnić sobie komfortową emeryturę. Dlatego też, warto rozważyć skorzystanie z usług Prywatnego Doradcy Emerytalnego jako ważnego elementu planowania finansowego na przyszłość.

   

  Jak skontaktować się z doradca emerytalnym?
  ✅Umów się na bezpłatną konsultację w sprawie prywatnej emerytury tutaj.
  Kategorie: Emerytura