fbpx

BNP Paribas Bank Polska

Chcesz otrzymać kredyt w banku BNP Paribas? Sprawdź co musisz wiedzieć zanim zdecydujesz się pożyczyć pieniądze.

Przede wszystkim warto wiedzieć, że Bank BNP Paribas to bardzo duża i popularna marka na całym świecie i największy bank strefy euro.

Obecnie jest to także jeden z największych banków w Polsce. Dodatkowo w ostatnim czasie nastąpiła fuzja (połączenie banków) BGŻ BNP Paribas z wydzieloną częścią Raiffeisen Bank Polska.

 

BNP Paribas kredyt gotówkowy

Warto zaznaczyć, że Bank BNP Paribas posiada w swojej ofercie zarówno produkty kredytowe dla osób fizycznych jak i firm. Poniżej znajdziesz listę dostępnych produktów kredytowych.

 

BNP Paribas kredyt online

Kredyt gotówkowy w Banku BNP Paribas możesz otrzymać na zupełnie dowolny cel. Wstępną decyzją kredytową otrzymasz przez telefon po uzupełnieniu podstawowych danych przez wniosek online.

Jak wyglądają warunki kredytowe?

 • kwota do 200 000 złotych na dowolny cel
 • okres kredytowania do 120 miesięcy
 • maksymalna liczba Wnioskodawców o kredyt gotówkowy to 2 osoby
 • nawet 0% prowizji za udzielenie kredytu
 • 2 ostatnie lata bez odsetek dla kredytów powyżej 5 lat

Weź kredyt gotówkowy online

 

 

Kredyt gotówkowy wymagane dokumenty

W celu otrzymania kredytu gotówkowego niezbędne będzie potwierdzenie swojej tożsamości (np. przy użyciu dowodu osobistego) oraz potwierdzenie osiąganych dochodów (np. zaświadczenie o osiąganych dochodach od pracodawcy).

 

Kredyt bez zaświadczeń w BNP Paribas

Czy możliwe jest otrzymanie kredytu bez zaświadczeń? Oczywiście. Wystarczy przedstawić wyciągi z konta za okres 3 ostatnich miesięcy.

Dodatkowo możesz otrzymać kredyt gotówkowy na oświadczenie, jeśli wykonujesz wolny zawód. Więcej na ten temat kredytów dla wolnych zawodów przeczytasz tutaj:

Kredyt dla wolnych zawodów na oświadczenie

 

BNP Paribas kredyt dla pracujących za granicą

Co ciekawe BNP Paribas jako jeden z nielicznych banków udziela kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą. Klient musi jednak spełnić przynajmniej jeden z poniższych warunków:

 • posiada regularne wpływy na konto od minimum 3 miesięcy
 • wnioskuje ze współmałżonkiem osiągającym dochody w Polsce

 

Kredyt dla pracujących za granicą wymagane dokumenty

Jeśli pracujesz za granicą będziesz musiał przedstawić poniższe dokumenty:

 • potwierdzenie wpływów na ROR z ostatnich 3 mies. lub „payslip”
 • przetłumaczona umowa o pracę (jeżeli jest po angielsku nie jest to wymagane)
 • zezwolenie na pracę, jeżeli takie zezwolenie w danym kraju jest wymagane

 

BNP Paribas kredyt konsolidacyjny

Decydując się na kredyt w Banku BNP możesz także otrzymać kredyt konsolidacyjny. Jest to możliwość obniżenia obecnych rat poprzez ich połączenie w jedną korzystną ratę. Oprócz połączenia rat w jedną będziesz mógł także dobrać środki na dowolny cel.

Płać jedną niższą ratę kredytową

 

 

BNP Paribas kredyt hipoteczny

Bank ma także w swojej ofercie tani kredyt hipoteczny. Jeśli interesuje Cię zakup domu lub mieszkania to ta oferta powinna Cię zainteresować.

 • Niskie RRSO od 3,45%
 • Nawet 15% kwoty kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel

BNP Paribas kredyt hipoteczny

 

 

BNP Paribas karta kredytowa

Bank BNP Paribas ma swojej ofercie także karty kredytowe. Bardzo często zdarza się także, że bank wynagradza nowych użytkowników kart kredytowych bonusami i gadżetami. Co więcej, użytkownicy kart kredytowych mogą także zarejestrować się w programie mamBonus i zbierać punkty, które później mogą wymienić na nagrody.

Sprawdź ofertę kart kredytowych z bonusami

 

 

BGŻ Optima lokaty

Na sam koniec warto wspomnieć, że grupa BNP Paribas działa także pod internetową marką BGŻ Optima. Skupia się ona jednak na produktach oszczędnościowych jakimi są fundusze, lokaty i konta oszczędnościowe dla klientów indywidualnych.