fbpx

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach i zatrudnieniu

Interesuje Cię kredyt bez zaświadczeń o dochodach przez internet? Sprawdź na co możesz liczyć, pożyczając pieniądze przez internet, bez konieczności przedstawienia zaświadczenia od swojego pracodawcy i wielu innych zbędnych formalności.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach – dlaczego pożyczamy pieniądze online?

Coraz więcej osób korzysta z dobrodziejstw internetu i usług bankowych online. Ta sytuacja sprawia, że coraz mniej osób odwiedza tradycyjne placówki bankowe. Wiele placówek bankowych jest więc zamykanych, a co za tym idzie, zwalniani są także doradcy bankowi. W ostatnie czasie nastąpiło także kilka fuzji bankowych, czyli połączeń banków.

 

Co więcej, wszyscy zaczynamy żyć w pośpiechu i zależy nam na szybkim załatwieniu swoich prywatnych spraw. Wiele osób nie ma więc czasu, by stać w kolejkach i czekać na obsługę doradcy. Dodatkowo pożyczając pieniądze przez internet, nie musimy się prosić pracodawcy o wystawienie zaświadczeń. Dzięki temu nikt nie musi wiedzieć, że bierzemy pożyczkę na bieżące wydatki.

Z pomocą przychodzą więc kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach. Wystarczy, że uzupełnimy internetowy formularz za pomocą naszej przeglądarki internetowej lub smartfona.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach – kto może pożyczyć pieniądze przez internet?

Pożyczając pieniądze przez internet, najczęściej pożyczamy pieniądze prosto z banku. Dodatkowo oprócz kredytów bankowych, pieniądze pożyczają także firmy pozabankowe oferujące usługi finansowe, a nawet i prywatni inwestorzy.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach – dla kogo?

Bez względu na to czy pożyczamy pieniądze w banku, czy od firmy pozabankowej, musimy posiadać dokument tożsamości i pełnoletniość. W zdecydowanej większości przypadków wymagane będzie także posiadanie konta bankowego, by pożyczone pieniądze trafiły na nasz rachunek bankowy. Po otrzymaniu pieniądze możemy je oczywiście wypłacić w bankomacie, oddziale banku lub przelać na zupełnie inne konto.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach w banku

Jeśli nie masz problemów z BIK i innymi bazami dłużników, najtaniej pożyczysz pieniądze od banku.

Pamiętaj, że jeśli chcesz pożyczyć pieniądze w banku bez zaświadczeń, w większości przypadków będziesz musiał przedstawić wyciągi ze swojego konta bankowego.

 

Obecnie w Polsce działa aż kilkanaście banków, które bez problemu mogą pożyczyć Ci pieniądze droga internetową.

Pełną listę polskich ofert bankowych i porównanie kredytów gotówkowych znajdziesz poniżej.

 

Sprawdź zestawienie kredytów bankowych bez zaświadczeń

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach, na dowód a pożyczka pozabankowa.

Jeśli nie posiadasz wpływów wynagrodzenia na swój rachunek, możesz pożyczyć pieniądze na samo oświadczenie o dochodzie. Obecnie możesz pożyczyć do 15 000 złotych na samo oświadczenie w Smartney. Wprawdzie Smarney oferuje pożyczki online nawet do 60 000 złotych, ale powyżej 15 000 złotych będziesz musiał załączyć wyciągi ze swojego rachunku bankowego.

Więcej na temat taniej oferty pożyczek w Smartney przeczytasz tutaj:

Smartney pożyczki – rewolucyjna pożyczka online

 

 

Dodatkowo oprócz Smartney możesz pożyczyć pieniądze od innej firmy pozabankowej. Co ciekawe, niektóre firmy nie weryfikują baz typu BIK i oferują pierwszą pożyczek bez żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej na temat pożyczek pozabankowych bez zaświadczeń przeczytasz poniżej:

Pożyczka w 15 minut bez zaświadczeń

 

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach dla firm

W niektórych przypadkach, kredyt bez dodatkowych zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego mogą otrzymać także klienci firmowi. Szczegóły naszej oferty dla klientów biznesowych znajdziesz poniżej:

Gdzie wziąć kredyt dla firm w 2019 roku?

W naszej ofercie posiadamy między innymi kredyt dla firm transportowych i kredyt dla taksówkarza.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach dla profesjonalistów

W przypadku kredytów dla firm, szczególnie łatwo pożyczyć pieniądze w banku mogą profesjonaliści i wolne zawody.

Jeśli wykonujesz wolny zawodów i prowadzisz własną działalność gospodarczą, zwykle nie będziesz potrzebował żadnych dodatkowych zaświadczeń o swoich dochodach. Szczegóły oferty kredytowej dla profesjonalistów bez zaświadczeń sprawdzisz poniżej.

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie

W naszej ofercie kredytów dla wolnych zawodów znajdziesz między innymi ofertę kredytową dla lekarzy, dla prawników i dla farmaceutów.

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach dla służb mundurowych

Kolejną lubianą przez banki grupą zawodową są służby mundurowe. Jeśli pracujesz w wojsku, policji lub nosisz mundur innej formacji, bez problemu otrzymasz kredyt gotówkowy bez dodatkowych zaświadczeń o dochodach. Szczegóły oferty kredytów dla służb mundurowych sprawdzisz tutaj:

Kredyt dla służb mundurowych 2019

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach dla emeryta

Co ciekawe banki lubią także seniorów, którzy spoczywają obecnie na emeryturze. Jeśli jesteś emerytem i chcesz otrzymać kredyt bez zaświadczeń przez internet, sprawdź szczegóły oferty kredytowej tutaj:

Kredyt gotówkowy dla emeryta online

 

 

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach online dla Polaków pracujących za granicą

Na koniec nie warto zapominać o Polakach, którzy pracują za granicą. Jeśli mieszkasz i pracujesz poza granicami Polski, przeczytaj ten wpis:

Kredyt dla pracujących za granicą 2019

 

 

Kredyty bez zaświadczeń o dochodach – dodatkowe wsparcie

Masz więcej pytań odnośnie oferty kredytowej bez zaświadczeń o zarobkach? Sprawdź nasze forum kredytowe i najczęściej pojawiające się pytania naszych klientów.

Forum Kredytowe – kredyty gotówkowe

 

 

Kredyty bez zaświadczeń o dochodach – współpraca biznesowa

Jesteś zainteresowany współpracą z Fabryką Finansów lub chcesz zamieścić swoje własne ogłoszenie kredytowe dotyczą kredytów bez zaświadczeń o dochodach? Sprawdź koniecznie ten wpis lub skontaktuj się z nami.

Ogłoszenia kredyty i pożyczki – darmowe

 

Przejdź do zestawienia kredytów gotówkowych bez zaświadczeń