fbpx

Finiata – co to jest?

Finiata lub FlexKapitał to linia finansowania dla przedsiębiorców z limitem do 50 tysięcy złotych. Niektórzy mylą usługę FlexKapitał z faktoringiem online lub pożyczką. W praktyce przypomina ona bardziej kredyt obrotowy.

Co ciekawe, całość procesu odbywa się  w 100% online przez bardzo wygodną platformę, którą oferuje fintech. Na pochwałę zasługuje znacznie bardziej elastyczna oferta od klasycznych kredytów firmowych czy pożyczek. Co ważne, decyzja o przyznaniu limitu podejmowana jest bardzo szybko, a pieniądze dostępne są w zasadzie od ręki.

 

 

Finiata jak to działa?

Przede wszystkim, aby otrzymać limit dla swojej firmy, musisz uzupełnić kilka podstawowych danych, składając prosty wniosek online. Co ważne, czeka Cię znacznie mniej formalności niż w przypadku kredytu bankowego.

Wymagane będzie załączenie wyciągów za ostatnie trzy miesiące i dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość. Na ich podstawie określony zostanie dostępny limit kredytowy.

flexkapital

 

Linia finansowa jest gwarantowana na okres 6 miesięcy i w każdej chwili możesz wypłacać z niej pieniądze na swoje konto bankowe. W każdej chwili możesz także spłacić część lub całość pożyczonych pieniędzy.

finiata faktoring

 

 

Finiata rejestracja krok po kroku

 • Podanie adresu email i nadanie hasła
 • Wpisaniu numeru NIP
 • Uzupełnienie danych osobowych
 • Identyfikacja tożsamości (dowód osobisty lub paszport)
 • Podłączenie konta bankowego (weryfikacja automatyczna lub manualna poprzez  dodanie wyciągów i wykonanie przelewu weryfikacyjnego)
 • Wyrażenie zgody na weryfikację w BIK
 • Podłączenie karty płatniczej (Dodanie karty, która ma aktywne płatności internetowe jest niezbędne do ukończenia rejestracji)

 

 

Finiata – kto może pożyczyć pieniądze?

Aby otrzymać pieniądze, Twoja firma musi istnieć na rynku minimum 6 miesięcy. Z linii finansowej mogą skorzystać zarówno spółki jak i jednoosobowe działalności gospodarcze, a nawet i zarejestrowane gospodarstwa rolne i stowarzyszenia.

 

 

Finiata opinie o usłudze

Co ciekawe ta nowoczesna usługa jak i sam fintech może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami w sieci  (opinie w Mapach Google to aż 4,8/5) jak i na swojej stronie internetowej.

finiata.pl opinie

 

 

 

Finiata odsetki i opłaty

FlexKapitał to stała, miesięczna opłata abonamentowa w symbolicznej wysokości 0.333%+VAT od kwoty dostępnego limitu oraz proporcjonalna opłata za wykorzystany limit.

finiata symulacja

Symulacja kosztów dla kwoty 50 000 złotych

 

 

Dodatkowe zalety usługi FlexKapitał:
 • wypłata środków już tego samego dnia
 • brak konieczności ciągłego aktualizowania kont
 • brak konieczności wgrywania faktur
 • nie ma konieczności spłaty całości zobowiązania po 30 dniach

 

Zdobądź 50 000 zł w 7 minut

Wypróbuj usługę FlexKapitał

 

 

Może Cię także zainteresować nasza pełna oferta kredytowa dla firm:

Gdzie wziąć kredyt dla firm w 2019 roku?

 

 

Przeczytaj więcej na temat faktoringu online dla firm:

Faktoring online dla małych firm