fbpx

Doradca finansowy Rzeszów

Potrzebny Ci skuteczny i niezależny doradca finansowy / doradca kredytowy w mieście Rzeszów lub na terenie Podkarpacia? A może jesteś z zupełnie innej części Polski i szukasz sprawdzonego doradcy online?

 

Obejrzyj poniższe wideo i sprawdź jak mogę Ci pomóc.

 

Mam na imię Mateusz i od 2012 roku pracuję w branży finansowej. Obecnie jestem niezależnym doradcą finansowym, a moja konsultacja i analiza finansowa jest dla Ciebie zupełnie bezpłatna.

Każdego dnia pomagam klientom z całej Polski poprzez indywidualne konsultację online. Dodatkowo możesz się ze mną umówić w moim biurze, szczególnie jeśli jesteś z Rzeszowa i terenu województwa podkarpackiego. Większość osób trafia do mnie z poleceń od innych zadowolonych klientów oraz podobnie jak Ty – przez internet.

 

Gwarantuję Ci, że będę ostatnim doradcą finansowym z jakim będziesz miał do czynienia 😉

doradca finansowy rzeszow

Mateusz Garbacz – doradca kredytowy i finansowy

 

 

Pomogę Ci w tematach:

✅ kredytowych

ubezpieczenia zdrowia i życia

regularnego oszczędzania pieniędzy

✅ pomnażania i zabezpieczania majątku

 

 

Pełen zakres moich usług finansowych sprawdzisz w tym miejscu:

Bezpłatny konsulting

 

Możesz mnie także znaleźć na portalu LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/m-garbacz

 

 

Co dalej? Po prostu porozmawiajmy. To nic nie kosztuje.

Zadzwoń do mnie pod numer 724 905 372 lub wyślij zapytanie poniżej.

 

Chętnie spotkam się z Tobą w moim biurze, dojadę do Ciebie we wskazane miejsce lub porozmawiam z Tobą przez wideorozmowę. Razem wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe na podstawie indywidualnego i długoterminowego planu działania.

 

 

Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słownik pojęć

Doradca finansowy Rzeszów lub online (czat, wideorozmowa, telefon)

Wirtualny świat i postęp technologii daje wiele nowych możliwości, a obecna sytuacja związana z wirusem zmieniła wiele w mojej codziennej pracy.

Doradztwo finansowe online to nowa usługa, którą wprowadziłem do swojej oferty usług od marca 2020 roku, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa (COVID-19) i coraz większe zainteresowanie moich klientów formą kontaktu przez internet.

Dzięki internetowej formie kontaktu nie narażam swoich klientów na możliwość zarażenia i mam możliwość porozmawiać z Tobą, bez względu na to w której części Polski lub świata obecnie przebywasz. 

 

Na czym polega darmowe doradztwo finansowe online?

Przez godzinę rozmawiamy indywidualnie o Twoich finansach za pomocą internetowego komunikatora takiego jak: Skype, Messenger, Hangouts, Zoom, itp. Podczas analizy finansowej omówimy i przeanalizuje obecne usługi finansowe, z których korzystasz i pokażę Ci jak możesz obniżyć ich koszt lub odroczyć termin spłat rat.

Dodatkowo przedstawię Ci aktualne najbardziej korzystne rozwiązania finansowe (kredytowe, ubezpieczeniowe, oszczędnościowe lub inwestycyjne).

 

Dlaczego proponuję doradztwo finansowe za darmo?

Musisz mieć świadomość, że moje konsultacje i doradztwo jest dla Ciebie zupełnie darmowe. Jest to jednak część mojej pracy i wszystkie analizy i rozmowy online prowadzę w 100% rzetelnie, mimo że są bezpłatne.

Dodatkowo gwarantuję Ci dożywotnie i bezpłatne konsultacje internetowe na dalszym etapie naszej współpracy w kwestii Twoich finansów.

Jeśli uznasz, że jestem doradcą finansowym godnym zaufania i za moim pośrednictwem nabędziesz jakiekolwiek rozwiązanie finansowe, w tym miejscu otrzymam wynagrodzenie ze strony instytucji finansowej (np. banku lub towarzystwa ubezpieczeniowego). Dzięki temu instytucje finansowe nie muszą wydawać pieniędzy na drogie kampanie reklamowe, a Ty nie musisz mi płacić za moje doradztwo.

Jeśli będziesz zadowolony z mojej obsługi, jedynym moim wynagrodzeniem z Twojej strony są rekomendacje do innych osób, którym także mógłbym pomóc.

 

Doradca finansowy Rzeszów, a doradca kredytowy Rzeszów

Zarówno doradca finansowy,  jak i doradca kredytowy to nazwy używane zamiennie. W praktyce te dwa terminy mogą oznaczać zupełnie co innego.

Co do zasady, termin doradca kredytowy określa osobę, która zajmuje się wyłącznie usługami kredytowymi, takimi jak kredyt hipoteczny na zakup mieszkania czy budowę domu lub kredyt gotówkowy na dowolny cel. W moim przypadku pomogę Ci także w innych kwestiach finansowych, takich: dobór najlepszego ubezpieczenia, regularne gromadzenie oszczędności lub inwestycje i pomnażanie pieniędzy.

 

 

Kredyty Rzeszów – doradztwo kredytowe Rzeszów, podkarpackie

Jednym z obszarów jakimi się zajmuje są oczywiście kredyty dla osób fizycznych (kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy) oraz firm (kredyty inwestycyjne lub na dowolny cel). Tworząc markę Fabryka Finansów kierowałem się więc doborem najlepszych banków, z którymi współpracuję. Trafiając do mnie masz więc pewność, że uda nam się znaleźć najtańsze możliwe rozwiązanie finansowe. Obecnie współpracuję także z największym niezależnym doradztwem finansowym – Phinance S.A., który dostarcza mi wszystkie potrzebne narzędzia. Pełnię tam funkcję kierownika oddziału w Rzeszowie.

Jesteś z Rzeszowa, województwa podkarpackiego lub okolic? Chciałbyś uzyskać kredyt firmowy, gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny w Rzeszowie i to na dobrych warunkach? Nie otrzymałeś kredytu w swoim banku? Świetnie trafiłeś! W swojej ofercie posiadam także leasing i faktoring.

 

 

Biuro kredytowe Rzeszów, a najlepszy doradca finansowy Rzeszów

Jako doradca finansowy działam stacjonarnie w biurze (Rzeszów ul. Staszica 6, województwo podkarpackie) oraz przez internet podczas wideorozmowy. To od Ciebie zależy jaką formę kontaktu preferujesz. Jeśli interesuje Cię kredyt hipoteczny, warto spotkać się z dobrym doradcą zanim rozpoczniesz budowę lub zakupu swojej wymarzonej nieruchomości, tj. mieszkania, działki bądź domu.

 

 

Kredyt hipoteczny Rzeszów – doradca hipoteczny Rzeszów – kredyt na mieszkanie Rzeszów

Kredyty możemy podzielić na kilka różnych rodzajów. Jednym z najbardziej popularnych kredytów jest oczywiście kredyt hipoteczny, potocznie nazywany jako kredyt na mieszkanie lub mieszkaniowy. Pamiętaj, że programy typu MDM (mieszkanie dla młodych) są obecnie niedostępne. Rząd planuje jednak wprowadzić nowe udogodnienia w ramach Polskiego Ładu.

Pomogę Ci zatem znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny spośród wszystkich dostępnych ofert bankowych. Za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego na mieszkanie lub dom, nie musisz ponosić dodatkowych opłat. Nie będziesz także musiał chodzić po bankach w poszukiwaniu ofert na własną rękę. Wszelkie formalności wykonam za Ciebie i przedstawię Ci kilka najlepszych wariantów. Pokażę Ci wszystkie ukryte opłaty, dodatkowe produkty i haczyki, o których nie dowiesz się nigdzie indziej. Możesz także skorzystać z pomocy mojego zaufanego rzeczoznawcy czy notariusza. Pomogę Ci także w wyborze ubezpieczenia Twojego mieszkania lub domu, a także w kwestii ubezpieczenia na życie.

Chcesz wybudować dom, potrzebujesz kredyt hipoteczny na mieszkanie – porozmawiajmy.

 

 

Kredyt gotówkowy Rzeszów, a doradcy finansowi Podkarpackie

W swojej ofercie posiadam także kredyty gotówkowe na zupełnie dowolny cel. Dzięki współpracy z wieloma bankami pomogę Ci wybrać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego.

Pamiętaj! Aby ubiegać się o jakikolwiek kredyt w banku, musisz posiadać pozytywną historię w BIK i stały dochód.

Na jakie warunki kredytowe możesz liczyć?

 • Maksymalna kwota kredytu gotówkowego to nawet 300 000 złotych
 • Maksymalny okres kredytowania wynosi nawet 120 miesiący

 

 

Kredyt konsolidacyjny Rzeszów, a doradca kredytowy Podkarpackie

Płacisz zbyt duże raty? Męczy Cię pilnowanie kilku terminów płatności? Większość klientów zanim do mnie trafi, po prostu przepłaca za swoje zobowiązania kredytowe. Jednym z pomocnych rozwiązań może być właśnie kredyt konsolidacyjny.

 

 

Kredyt konsolidacyjny – co to jest i czy się opłaca?

Konsolidacja to nic innego jak połączenie kilku drogich kredytów w jeden – tańszy lub wydłużenie okresu kredytowania po to, byś mógł odetchnąć ze spłatą zbyt wysokiej raty.

 

Dla kogo kredyt konsolidacyjny jest dobrym wyborem?

Kredyt konsolidacyjny to doskonałe rozwiązanie także w kilku innych przypadkach. Oczywiście biorąc kredyt konsolidacyjny możesz płacić jedną niższą ratę co ułatwi problem z kilkoma różnymi płatnościami w różnych instytucjach finansowych. Bardzo często otrzymasz także część kosztów związanych ze wcześniejszą spłatą kredytów w innych bankach, np. część prowizji bankowej lub niewykorzystaną część ubezpieczenia.

 

 

Gdzie wziąć kredyt konsolidacyjny?

Kredyt konsolidacyjny najlepiej jest wziąć w banku, unikając przy tym instytucji pozabankowych, które będą znacznie droższe.

Mitem jest jednak to, że najtańszy będzie Twój obecny bank!

Który bank będzie zatem najtańszy? To już kwestia indywidualna i nieco złożona, ponieważ oferty bankowe nieustannie się zmieniają. Warto zwrócić uwagę na koszty odsetek, prowizji czy ubezpieczenia.

Jeśli jesteś z Rzeszowa lub z innej części Polski – zgłoś się na bezpłatną konsultację. Gwarantujemy, że znajdziemy dla Ciebie najtańsze rozwiązanie, pomożemy wypełnić wymagane wnioski i wytłumaczymy wszystkie zawiłości

 

Kto może dostać kredyt konsolidacyjny?

Popularną konsolidację kredytów gotówkowych może otrzymać każdy, kto wykażę odpowiednią zdolność kredytową. Nie otrzymasz jej zatem nie mając pracy lub mając problemy z bazą BIK.

 

 

Kredyt samochodowy Rzeszów, a doradca finansowy Podkarpackie

Planujesz kupić nowy samochód? Obecny rynek usług finansowy oferuje szereg różnych rozwiązań i usług. Począwszy od zwykłego kredytu gotówkowego, po kredyt samochodowy, leasing i wynajem długoterminowy. Wszystkie te rozwiązania różną się między sobą nie tylko ceną, ale i wieloma innymi aspektami. Podczas doradztwa finansowego pokażę Ci wszystkie plusy i minusy tych rozwiązań, ukryte opłaty i prowizje oraz wspólnie umówimy kluczowe aspekty prawne i księgowe.

 

 

Kredyt firmowy Rzeszów, a doradcy kredytowi Podkarpackie

Prowadzisz własną działalność i interesuje Cię kredyt dla firm na zupełnie dowolny cel? 

Porozmawiaj ze mną. Pomogę Ci znaleźć najlepszy kredyt firmowy.

Obecnie możesz otrzymać nawet 650 000 złotych bez zabezpieczenia na okres 12 lat lub znacznie wyższe kwoty w przypadku kredytów inwestycyjnych.

 

Kredyt inwestycyjny Rzeszów, a doradca kredytowy Rzeszów

W ofercie dla firm posiadam także kredyt inwestycyjny. W tym przypadku dostępna kwota kredytu może być znacznie wyższa niż wyżej wspomniane 650 000 PLN. W tym przypadku będzie jednak wymagane odpowiednie zabezpieczenie w postaci nieruchomości.

 

Kredyt obrotowy Rzeszów, a doradca kredytowy Rzeszów

Chcesz zapewnić swojej firmie płynność finansową? Powinieneś także rozważyć możliwość otrzymania kredytu obrotowego lub faktoringu. Jest to produkt, który będziesz mógł przeznaczyć na finansowanie bieżącej działalności swojej firmy, takich jak: koszty zatrudnienia personelu czy zakupu drobnego wyposażenia.

 

Szybki kredyt Rzeszów, a doradca kredytowy Rzeszów

Czy można liczyć na szybką wypłatę kredytu?

Oczywiście. W niektórych przypadkach pieniądze mogą zostać wypłacone na Twoje konto jeszcze tego samego dnia.

Pamiętaj jednak, że w przypadku kredytów hipotecznych lub inwestycyjnych, procedura uzyskania kredytu może potrwać nawet kilka tygodni.

 

Doradca finansowy Rzeszów Praca

Jesteś z Rzeszowa i szukasz pracy jako doradca finansowy? Wyślij do mnie swoje CV na adres: biuro@fabrykafinansow.com

Obecnie do swojego zespołu poszukuję:

 • doradcy finansowego do pozyskiwania i obsługi bieżących klientów indywidualnych i firmowych
 • doradcy majątkowego do obsługi bieżących klientów w zakresie ubezpieczeń majątkowych (ubezpieczenie samochodu, ubezpieczenie nieruchomości)

Gwarantujemy:

 • wynagrodzenie podstawowe i prowizję za wynik
 • bardzo dużą ilość szkoleń z zakresu finansów ze strony najlepszych trenerów w Polsce
 • nowe, przestronne biuro w dobrej lokalizacji w Rzeszowie
 • zaplecze techniczne, system CRM, wsparcie przełożonych i Call Center
 • świetną atmosferę w pracy
 • konkursy i nagrody dla najlepszych doradców
 • kartę Multisport

 

Doradca kredytowy Rzeszów forum

Szukasz opinii innych klientów lub chcesz się podzielić swoją opinią na forum? Zostaw wiadomość w komentarzu poniżej tego wpisu.

 

Doradca finansowy Rzeszów – opinie klientów

Sprawdź opinie klientów, którzy skorzystali już z moich usług.

 

Doradca Finansowy Rzeszów opinie google moja firma

Opinie w usłudze Google Moja Firma

 

 

 

Doradca Finansowy Rzeszów opinie oferteo

Opinie w serwisie Oferteo

 

 

 

Doradca Finansowy Rzeszów opinie facebook

Opinie na portalu Facebook

 

Potrzebny Ci skuteczny doradca finansowy w mieście Rzeszów lub doradca finansowy online? Wyślij do mnie zapytanie.

 

 

 

Aktualizacja wpisu:

poniedziałek, 10 kwietnia 2023

 

Ile kosztuje wizyta u doradcy finansowego?

Wiele osób zastanawia się ile kosztuje Ekspert finansowy? Konsultacja jest zupełnie bezpłatna po stronie klienta. Wynagrodzenie przekazywane jest przez bank lub inne instytucje finansowe, z którymi współpracują doradcy. Innymi słowy doradca kredytowy może być zupełnie darmowy.

 

Doradca finansowy – czym się zajmuje / czym pomoże doradca finansowy?

Zakres działań poszczególnych doradców może być bardzo szeroki i bardzo różny. Warto korzystać z usług osób, które spojrzą na Twoje finanse kompleksowo i będą Cię obsługiwać długoterminowo oraz tych, którzy mają dostęp do bardzo wielu instytucji finansowych.

 

Jak znaleźć dobrego doradcę finansowego?

Wyszukiwarka Google daje obecnie bardzo wiele możliwości. Większość klientów Fabryki Finansów trafia do Nas dzięki rekomendacjom i pozytywnym opiniom na wizytówce Google Moja Firma.

 

Czy warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego?

Z doświadczenia wiemy, że w 99% przypadków dzięki współpracy z doradcą możesz otrzymać znacznie tańszą lub lepszą ofertę kredytu, np. konsolidacyjnego, ubezpieczenia czy inwestycji niż działając na własną rękę.

 

 

Doradztwo finansowe Rzeszów, podkarpackie – doradcy finansowi Rzeszów – Doradca finansowy online – Ekspert kredytowy Rzeszów – Kredyty pod zastaw Rzeszów – Agent kredytowy Rzeszów – Pośrednictwo kredytowe Rzeszów

Pomoc w uzyskaniu kredytu Rzeszów

Kredyt hipoteczny Rzeszów
Kredyt na mieszkanie Rzeszów