fbpx

Nest Bank kredyt na dowolny cel

Kredyt w Nest Bank? Chciałbyś pożyczyć pieniądze lub interesują Cię inne produkty? Sprawdź co powinieneś wiedzieć zanim zdecydujesz się skorzystać z usług tego banku.

 

Nest Bank – właściciel

Można powiedzieć, że Nest Bank jest stosunkowo młodym bankiem. Należy jednak mieć na uwadze, że istniał on już wcześniej pod nazwą FM Bank PBP, do którego należał internetowy bank Smart Bank oraz BIZ Bank, który kierował swoją ofertę głównie do przedsiębiorców. Obecnym właścicielem banku jest brytyjski fundusz AnaCap.

 

Nest Bank opinie o kredytach i innych produktach

Przez prawie 3 lata pracowałem jako etatowy pracownik Nest Banku, a obecnie nadal współpracuję jako jego przedstawiciel. Można zatem powiedzieć, że znam ten bank jak własną kieszeń.

Z pewnością Nest Bank posiada jedno z lepszych, a może i najlepsze konto bankowe dla klientów indywidualnych oraz firm (od samego początku jest ono bezwarunkowo darmowe).

Darmowe konto bankowe przez internet

 

W Nest Banku znajdziesz także bardzo dobrze oprocentowane lokaty i konta oszczędnościowe.

Jeśli zaś chodzi o kredyty, z pewnością nie należą one do najtańszych na rynku. Jest jednak wiele rzeczy, które wyróżnia ten bank spośród innych.

 

Czy Nest Bank jest bezpieczny?

Oczywiście jak każdy bank, także Nest Bank musi działać według wielu wymogów i spełniać wszystkie wymagane kryteria nałożone przez instytucje i organy państwowe. Dodatkowo warto podkreślić, że środki zdeponowane w bankach są zawsze chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Powinieneś zatem spać spokojnie.

 

Nest Bank kredyt dla firm / kredyt biznesowy

Nest Bank bardzo stawia na obsługę klientów firmowych i właśnie do nich w głównej mierze kieruje swoją ofertę kredytową.

 

Czym wyróżnia się kredyt dla firm w Nest Banku?

💡 Szybkość i wygoda

Z pewnością nie można zarzucić szybkości w działaniu i obsłudze klientów. Klient otrzymuje ofertę kredytową zwykle tego samego dnia (sporadycznie może to potrwać nieco dłużej).

Wniosek jest zaś składany z doradcą zdalnie, bez wychodzenia z domu (np. przez telefon).

 

Skontaktuj się ze mną

Pomogę Ci uzyskać kredyt w Nest Banku bez dodatkowych opłat. Umowę będziesz mógł podpisać w dowolnym miejscu – np. w wybranej przez siebie placówce banku.

biuro@fabrykafinansow.com

 

 

💡 Wysokie kwoty kredytu i długi okres spłaty

Warto podkreślić, że Nest Bank oferuje kredyty dla firm do nawet 800 000 tysięcy złotych bez dodatkowych zabezpieczeń. Okres spłaty kredytu wynosi nawet 144 miesiące.

 

💡 Pieniądze na dowolny cel

Biorąc kredyt w Nest Banku, nie będziesz musiał przedstawiać dodatkowych faktur, biznesplanu czy kosztorysów. Pieniądze możesz wydać na dowolny cel.

 

💡 Sposób liczenia zdolności

Masz niewielki dochód lub nawet stratę? Nest Bank jako jeden bardzo nielicznych banków opiera się na przychodzie Twojej firmy. Jeśli więc inny bank odmówił Ci kredytu ze względu na brak zdolności, to jest to świetna opcja dla Ciebie.

 

💡 Nest Bank lubi ryczałt

Rozliczasz się na zasadzie ryczałtu? Niejednokrotnie na swoim blogu wspomniałem, że nie wszystkie banku udzielają kredyty przedsiębiorcom na ryczałcie. W przypadku Nest Banku możesz otrzymać nawet 150 000 złotych.

 

💡 Żeby nie było tak kolorowo…

Nest Bank nie lubi spółek. Ofertę kredytów firmowych kieruje wyłącznie do Jednoosobowych Działalności Gospodarczych.

 

Kredyt dla profesjonalistów Nest Bank

Warto wspomnieć, że preferencyjne warunki kredytowe otrzymają profesjonaliści, czyli osoby wykonujące wolne zawody (np. lekarze, adwokaci, fizjoterapeuci). Przede wszystkim nie będziesz musiał przedstawiać zaświadczeń z ZUS czy Urzędu Skarbowego. Do wyliczenia Twojej zdolności wystarczy PIT za rok ubiegły lub KPiR za kilka ostatnich miesięcy.

Więcej na temat kredytu dla profesjonalistów przeczytasz tutaj:

Kredyt dla profesjonalistów na oświadczenie

 

Nest Bank kredyt gotówkowy

Nest Bank posiada także ofertę kredytów gotówkowych dla klientów indywidualnych. Aby wnioskować o kredyt gotówkowy musisz jednak posiadać stały dochód, np. umowę o pracę.

 

Nest Bank kredyt online?

Podobnie jak w przypadku kredytów firmowych, wniosek możesz złożyć bez wychodzenia z domu. Pamiętaj, że aby ubiegać się o kredyt w banku, musisz mieć pozytywną historię w BIK. Ofertę kredytową możesz otrzymać drogą telefoniczną lub e-mailową, swoje dane potwierdzisz zaś kodem SMS.

 

Skontaktuj się ze mną

Pomogę Ci uzyskać kredyt w Nest Banku bez dodatkowych opłat. Umowę będziesz mógł podpisać w dowolnym miejscu – np. w wybranej przez siebie placówce banku.

tel. 724 905 372

 

 

Nest Bank kredyt bez zaświadczeń

Czy można otrzymać kredyt bez zaświadczeń w Nest Banku? Oczywiście. Wystarczą wyciągi z Twojego konta bankowego.

 

Nest Bank kredyt na oświadczenie

Stali klienci otrzymują dedykowane oferty kredytowe na podstawie dotychczasowej współpracy z bankiem. Nie muszą wówczas przedstawiać dodatkowych dokumentów dochodowych. Wystarczy, że potwierdzą aktualność wcześniej wprowadzonych danych.

 

Nest Bank kredyt konsolidacyjny

Bez względu na to czy prowadzisz firmę czy jesteś osobą prywatną, możesz ubiegać się o kredyt konsolidacyjny. To dobre rozwiązanie, aby połączyć wszystkie raty w jedną.

 

Nest Bank kredyt dla rolników

Bank ma także dedykowaną ofertę dla osób prowadzących gospodarstwo rolne. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

Kredyty dla rolników

 

Nest Bank ubezpieczenie kredytu

Ubezpieczenie kredytu w bankach nie jest zwykle wymagane. W niektórych przypadkach będzie ono konieczne, np. ze względu na ryzyko udzielenia kredytu dla danego klienta.

 

Nest Bank kredyt hipoteczny

Obecnie bank nie ma w swojej ofercie kredytów hipotecznych i nie ma żadnych informacji, które świadczyłyby o ich wprowadzeniu do oferty.

 

Kontakt w sprawie oferty Nest Banku

Interesuje Cię kredyt dla przedsiębiorców w Nest Banku?

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości odnośnie kredytu gotówkowego?

Wyślij do nas zapytanie. To nic nie kosztuje!

Kontakt

 

https://www.facebook.com/fabrykafinansow