fbpx

Pekao SA kredyt online

Chcesz wziąć kredyt w Pekao SA przez internet i szybko pożyczyć pieniądze? Sprawdź na co możesz liczyć pożyczając pieniądze w jednym z największych banków w Polsce.

 

Pekao kredyt gotówkowy lub pożyczka

Bank Pekao S.A. oferuje kredyty gotówkowe i pożyczki na dowolny cel, z okresem kredytowania do 10 lat, a także kredyty hipoteczne.

 

 

Bank Pekao SA oferta 2019

 

Pożyczka Przekorzystna Pekao SA

Pożyczka Przekorzystna to możliwość otrzymania pieniędzy nawet w jeden dzień od podpisania umowy kredytowej. Co ważne, pożyczyć można nawet 250 000 złotych.

pozyczka przekorzystna pekao sa

Pożycz nawet 250 000 złotych w Banku Pekao

 

 

Pekao kredyt dla firm

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą co najmniej jeden rok? Ty także możesz skorzystać z Pożyczki Przekorzystnej. Co więcej Bank Pekao SA korzystnie przelicza zdolność dla osób, które rozliczają się na zasadzie ryczałtu. Więcej na temat kredytu firmowego i ryczałtu przeczytasz tutaj:

Który bank najlepiej liczy ryczałt w 2019 roku?

 

Jeśli interesują Cię także inne oferty kredytów firmowych to skontaktuj się z nami:

biuro@fabrykafinansow.com

 

 

Pożyczka Przekorzystna kalkulator – symulacja rat

Jak wygląda pożyczka w banku Pekao w praktyce?

Posłużmy się przykładem ze strony banku dla kwoty 15 500 złotych na okres 3 lat (wrzesień 2019)

 • 35 rat miesięcznych po 537,65 zł, 36 rata wyrównująca 537,66 zł
 • RRSO pożyczki wynosi 16,12%
 • oprocentowanie zmienne 9,99% w stosunku rocznym
 • całkowity koszt kredytu 3 855,41 zł (w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1 164,87 zł (6,99%), odsetki 2690,54 zł)
 • całkowita kwota do zapłaty 19355,41 zł

 

Pekao pożyczka bez zaświadczeń

W niektórych przypadkach pożyczkę otrzymasz przez internet bez zaświadczeń o zarobkach. Wystarczy, że udokumentujesz swój dochód w inny sposób, np. przedstawiając wyciągi z konta bankowego za ostatnie kilka miesięcy.

 

Wcześniejsza spłata pożyczki Pekao SA

Warto mieć na uwadze, że w przypadku kredytów i pożyczek bankowych, istnieje możliwość wcześniej spłaty. Nie musisz więcej spłacać rat przez cały okres trwania umowy kredytowej. Co więcej bank wróci Ci część poniesionych kosztów kredytowych.

 

Pekao nadpłata kredytu

Podobnie wygląda kwestia nadpłaty kredytów. Warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku kredytów gotówkowych i pożyczek, nadpłata kredytu wiąże się ze skróceniem okresu kredytowania „od końca”. Jeśli więc klient zapłaci dwie raty na raz, to to nie zwalnia go z zapłaty kolejnej raty za miesiąc – będzie po prostu spłacać raty kredytowe o miesiąc krócej.

 

 

Pekao kredyt konsolidacyjny

Tak jak wspomnieliśmy powyżej, pieniądze możesz przeznaczyć na zupełnie dowolny cel. Jednym z nich może być także spłata kredytów w innych bankach. W ten sposób możesz się pozbyć drogich rat kredytowych i płacić jedną niską ratę w jednym terminie.

pozyczka przekorzystna pekao

 

 

Pekao kredyt hipoteczny

Kolejnym produktem oferowanym przez Bank Pekao SA, jest oczywiście kredyt hipoteczny. Co ciekawe wystarczy tylko jedna wizyta w banku, a większość formalności załatwisz przez internet. Jest to jedna z tańszych możliwości kredytowych na polskim rynku.

Atrakcyjne warunki cenowe kredytu hipotecznego w Pekao SA:

 • Marża od 1,69%
 • Prowizja od 1,25%
 • Do 90% wartości nieruchomości
 • Spłata rozłożona do 30 lat

 

To co warto dodać na temat oferty kredytu mieszkaniowego w Banku Pekao SA:

 • Pierwsza rata może być płatna nawet po 3 miesiącach.
 • Możliwe są również wakacje kredytowe z zawieszeniem spłaty rat nawet na 12 miesięcy.

kredyt hipoteczny pekao sa

Zapytaj o ofertę kredytu hipotecznego w PEKAO SA

 

 

Pekao kredyt hipoteczny kalkulator oferty

Żeby obliczyć i pokazać koszta kredytowe kredytu hipotecznego w Pekao Bank Hipoteczny, posłużmy się symulacją kredytową o podanych parametrach:

Kwota: 260 000 PLN

Wartość nieruchomości: 300 000

Okres kredytowania: 360 miesięcy

Rodzaj rat: Równe

Rynek: Wtórny

Oferta promocyjna: Zamieszkaj u siebie

Rata: 1 232,30 zł

Prowizja: 1,00%

Oprocentowanie: 3,94%

 

Pekao dokumenty do kredytu hipotecznego

Zanim zdecydujesz się złożyć wniosek kredytowy, całą procedurę możesz najpierw rozpocząć od wyliczenia swojej zdolności kredytowej. Jeśli jednak nie masz wątpliwości co do swojej zdolności i jesteś zdecydowany na wybór oferty w banku Pekao, to czeka Cię kilka formalności.

W przypadku kredytów hipotecznych możemy bowiem wyróżnić kilka elementów, które musza zostać dostarczone i będą skrupulatnie weryfikowane przez bank.

Przede wszystkim jest to wniosek kredytowy oraz dokumenty dotyczące nieruchomości.

Standardowo bank musi także zweryfikować Twoją tożsamość, np. za pomocą dowodu osobistego oraz dochody, które uzyskujesz. Między innymi możesz dostarczyć zaświadczenie o dochodach od swojego pracodawcy.

Procedura uzyskania kredytu hipotecznego może w sumie potrwać kilka tygodni.

 

 

Pekao kredyt w funtach

Bank Pekao SA jest jednym z nielicznych banków, który może udzielić kredytu hipotecznego dla osób pracując za granicą, np. kredytu w funtach.

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj:

Kredyt dla pracujących za granicą 2019

 

Pekao, a ubezpieczenie kredytu

Ubezpieczenie kredytu jest dodatkowo płatne, lecz nie zawsze jest wymagane. Warto jednak wziąć pod uwagę korzyści, który wynikają z tytułu ubezpieczenia. Ubezpieczenie kredytu może uchronić nas przed zdarzeniami losowymi lub utratą pracy czy zdrowia.

 

Kredyt hipoteczny Pekao SA opinie i podsumowanie

Bank Pekao SA i Pekao Bank Hipoteczny to jeden z najbardziej rozpoznawalnych banków w Polsce. Z pewnością jest także jednym z tańszych banków oraz bankiem elastycznym. Honoruje on bowiem dochód zagraniczny oraz korzystnie wylicza dochód uzyskiwany z tytułu ryczałtu.