fbpx

TransferGo – co to jest?

Dzięki TransferGo możesz w łatwy sposób wysyłać pieniądze przez internet. Dodatkowo możesz przy tym nieźle zarobić odbierając bonusy i premie dzięki kuponom i kodom polecającym. Zobacz mój poradnik, w którym krok po kroku wytłumaczę Ci jak to zrobić.

Dodatkowo jeśli interesują Cię inne promocje bankowe, dołącz koniecznie do grupy Bankowe Promocje na Facebooku i zacznij zarabiać przez internet.

Najlepsze promocje bankowe na Facebooku

 

 

TransferGo – zarabianie na transferze pieniędzy

Obecnie firma TransferGo oferuję premię w wysokości 25 funtów (około 125 zł) za wykonanie przelewu internetowego. Co ciekawe może to być przelew międzynarodowowy wykonany do samego siebie.

Dodatkowo otrzymasz kolejne 15 funtów (około 75 zł) za polecenie TransferGo innym użytkownikom serwisu, np. swoim znajomym.

 

Transfergo – jak zrobić przelew i odebrać bonus?

 

Instrukcja krok po kroku.

 

Pierwsze 15 funtów na start.

1. Wejdź w poniższy link, zarejestruj się w serwisie i potwierdź swój adres e-mail.

https://www.transfergo.com/pl/r/15zaFREE

Aby odebrać bonus, w polu „kod polecający” wpisz koniecznie kod: 15zaFREE

 

Kolejne 5 funtów za wykonanie przelewu i wpisanie kodu.
2. Wykonaj darmowy przelew w funtach do Polski.

Może to być przelew z karty Revolut lub Monese (w tym przypadku wystarczy wcześniej doładować swoje konto). Ja użyłem karty wielowalutowej Curve, do której możesz podłączyć swoje inne karty debetowe i kredytowe.

Kwota przelewu to MINIMUM 50 funtów.

W polu: „posiadasz kupon polecający?” należy wpisać: 5ZADARMO. Dzięki temu otrzymasz przelew na swoje konto bankowe powiększony o bonus 5 funtów.

 

transfergo przelew

3. Uzupełnij dane odbiorcy przelewu i dane swojej karty. Może to być przelew do samego siebie. Pamiętaj, aby podany adres był zgodny z danymi Twojej karty.

Na tym etapie zarobiłeś 20 funtów (15 na start + 5 za użycie kodu), które otrzymasz w ciągu kilku dni.

transfergo zarabianie

4. Jeśli chcesz zarobić kolejne 5 funtów, musisz zrobić drugi przelew na minimalną kwotą 1 funta.

Podczas przelewu wpisz kod 5gbpfree.

Ważne informacje:

Drugi przelew musi być zrobiony tego samego dnia co pierwszy, a podczas wykonania drugiego przelewu konieczna będzie weryfikacja Twojej tożsamości. W moim przypadku trwało to dosłownie kilka minut, a weryfikacja nastąpiła przy pomocy prawa jazdy i zdjęcia selfie.

5. Polecaj TransferGo innym i zarabiaj 15 funtów za każde skuteczne polecenie

 

transfergo kupon

Gdy polecony przez Ciebie znajomy wykona przelew na kwotę 50 £, oboje będziecie mogli odebrać nagrody w wysokości po 15 £. Zasady te nie dotyczą przelewów EUR na EUR. Macie na to tylko 30 dni.

 

 

TransferGo FAQ – pytania i odpowiedzi

TransferGo – jak to działa?

To proste. TransferGo służy do wykonywania przelewów międzynarodowych. Po rejestracji w serwisie wystarczy uzupełnić podstawowe dane do przelewu takie jak: kwota, waluta, dane adresowe i opcje płatności.

 

TransferGo, a opłaty

Niektóre przelewy mogą być wykonane zupełnie za darmo, np. po użyciu kuponu promocyjnego.

 

TransferGo – czy to bezpieczne?

Firma TransferGo jest licencjonowaną, autoryzowaną instytucją płatniczą i podlega nadzorowi Financial Conduct Authority (FCA) i HMRC. Dodatkowo posiada bardzo dobre opinie na temat swoich usług.

 

TransferGo kupon i kod polecający

Na ten moment możesz skorzystać aż z trzech kuponów / kodów, dzięki którym zarobisz w łatwy sposób aż 25 funtów na start. Warto śledzić tego bloga i grupę na Facebooku, by być na bieżąco z aktualnymi promocjami bankowymi. Dodatkowo możesz korzystać z opcji zaproś i zarabiaj, by zapraszać swoich znajomych i odbierać kolejne premie i bonusy.

 

TransferGo, a weryfikacja użytkownika

Weryfikacja użytkownika jest wymagana podczas wykonywania drugiego przelewu lub w przypadku przekroczenia kwoty 900 GBP.

Weryfikację możesz wykonać za pomocą następujących dokumentów:

  • Paszport
  • Dowód osobisty
  • Prawo jazdy
  • Karta pobytu

+ za pomocą zdjęcia selfie.

 

TransferGo – opinie o serwisie

Usługa cieszy się szczególnie dużą popularnością ze względu na oferowane bonusy i możliwości łatwego zarabiania pieniędzy w internecie. Szczegółowe opinie i recenzje możesz znaleźć w serwisie Trustpilot.

 

Mogą zainteresować Cię także inne aplikacje do zarabiania pieniędzy:

Aplikacje do zarabiania 2019 – tylko sprawdzone

 

⭐Dołącz do grupy na Facebooku i nie przegap żadnej ważnej promocji⭐

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje