fbpx

Aplikacje do zarabiania 2019

Interesują Cię aplikacje do zarabiania prawdziwych pieniędzy? Świetnie trafiłeś! Sprawdź jak w prosty sposób możesz zacząć zarabiać na telefonie. Zanim zaczniemy przeczytaj uważnie poniższy akapit.

 

Zarabianie przez telefon fakty i mity

W internecie znajdziesz setki różnych stron i aplikacji, dzięki którym możesz zarobić. Większość z nich oferuje jednak grosze.. lub okazują się oszustwem. W dzisiejszym wpisie chcę Ci pokazać tylko sprawdzone i wypłacalne aplikacje. Pokażę Ci jak zarabiać na aplikacjach finansowych bez inwestowania pieniędzy.

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy i oszczędzania

Czy wiesz czym są fintechy? Fintechy to firmy oferujące nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu finansów. Można powiedzieć, że stanowią konkurencję dla banków. Takimi firmami są między innymi: Revolut, Curve, Monese i Twisto. Przede wszystkim oferują one tanią wymianę walut, dzięki czemu możesz zaoszczędzić. Pozwalają także nieźle zarobić, w zamian za polecenie swoich usług innym użytkownikom, np. swoim znajomym czy rodzinie.

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Revolut

Najbardziej popularną aplikacją z wyżej wymienionych jest oczywiście coraz bardziej znany Revolut. Na ten moment oferuje on 25 złotych na start dla nowych użytkowników oraz kolejne 25 złotych za polecenie tej darmowej aplikacji innym.

 

Odbierz kartę Revolut i 25 PLN

 

Czy wiesz, że za pomocą Revoluta możesz także kupować kryptowaluty takie jak Bitcoin?

Dodatkowo wszyscy użytkownicy Revolut mogą już kupować akcje znanych firm takich jak Apple lub Google bez zakładania rachunku maklerskiego.To kolejne dwa sposoby na zarabianie pieniędzy poprzez inwestycje i pomnażanie swoich pieniędzy dzięki tej darmowej aplikacji.

 

Więcej na temat Revoluta przeczytasz tutaj:

Revolut, wielowalutowa karta za darmo

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Curve

Kolejną darmową aplikacją do zarabiania pieniędzy poprzez polecanie jej innym, jest aplikacja Curve. Na start otrzymasz 5 funtów (około 25 złotych) i każde kolejne 5 funtów za polecenie Curve innym. 

 

Użyj mojego kodu polecenia: QN9R3PLE

 

Odbierz kartę Curve i 5 funtów na start

 

Pełną instrukcję jak zacząć korzystać z Curve i zacząć zarabiać znajdziesz tutaj:

Jak najtaniej wymienić walutę? Banki ich nienawidzą!

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Monese

Ostatnia aplikacja oferuje największy bonus: nawet 15 funtów na start i 15 funtów za polecenie nowych użytkowników. Niestety ten bonus często się zmienia i jego wartość czasami spada do 10 funtów na start.

Użyj mojego kodu polecenia: MATEU102 

Odbierz darmową kartę Monese i bonus

 

Pełną instrukcję jak odebrać bonus i zacząć zarabiać na Monese znajdziesz tutaj:

Jak zarabiać przez internet – spryciarze pokazują najlepsze sposoby

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Twisto

Twisto oferuje 50 złotych na start i 50 złotych za każde kolejne polecenie. Sprawdź koniecznie czym jest Twisto i jak możesz zarobić polecając aplikację Twisto innym:

Twisto – kup teraz zapłać później

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Groupon, Planet Plus i Refunder

Czy wiesz, że możesz zarabiać na polecaniu aplikacji do tanich zakupów przez internet? Oprócz tego możesz na tym sporo zaoszczędzić. Więcej informacji znajdziesz tutaj:

Tanie zakupy przez internet. Sposoby na tanie zakupy.

 

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Uber, Bolt, Free Now

Często podróżujesz? Kolejnym sposobem na zarobienie, a raczej zaoszczędzenie pieniędzy, jest polecanie tanich taksówek. Możesz polecić innym użytkownikom aplikację: Uber, Bolt i Free Now. Dzięki temu odbierzesz rabaty na kolejne przejazdy po mieście.

Uber

Zarejestrujesz się >>tutaj<<, by otrzymać zniżkę na pierwszy przejazd lub użyj kodu pans316ue.

Free Now (Mytaxi)

Zarejestruj się używając kodu mateusz.gar8, by otrzymać zniżkę na pierwszy przejazd.

Bolt (Taxify)

Zarejestruj się używając kodu UBAVG, by otrzymać zniżkę na pierwszy przejazd.

 

Darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy: Airbnb, Booking

Warto także wspomnieć o polecaniu tanich noclegów. Jeśli interesują Cię tanie podróże po świecie, sprawdź konieczne ten wpis. Znajdziesz tu także inne sposoby na tanie podróżowanie:

Tanie podróżowanie po świecie na własną rękę – bez biura podróży

 

 

Na jakich innych stronach można zarobić pieniądze?

Innym świetnym sposobem na zarabianie pieniędzy w internecie są promocje bankowe, które oferują duże bonusy w zamian za otwarcie konta i spełnienie warunków promocji. Dzięki nim możesz zacząć zarabiać w łatwy sposób kilkaset złotych miesięcznie. Sprawdź koniecznie ten wpis, w którym wyjaśniam jak zarabiać na promocjach w bankach:

Promocje bankowe 2019 – skuteczne zarabianie pieniędzy

 

Zarabianie na androidzie i IOS w 2019 roku – podsumowanie

Jak widzisz darmowe aplikacje do zarabiania pieniędzy to nie mit. W bardzo prosty sposób możesz zacząć zarabiać prawdziwe pieniądze, jeśli tylko masz 18 lat. Nie potrzebujesz przy tym żadnego wkładu własnego (nie licząc zasilenia konta niewielką kwotą) i nie ponosisz zbędnego ryzyka.

 

Dołącz do grupy na Facebooku i zacznij zarabiać przez internet:

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku

 

 

error

5 najlepszych sposobów na zarabianie przez internet