fbpx

Xoom – co to jest?

Xoom to usługa systemu Paypal, dzięki której możesz wysyłać pieniądze za granicę, doładować swój telefon lub opłacać rachunki. To co jednak najważniejsze, możesz odebrać w banalny sposób bonus 25 euro.

 

 

Xoom – zaproś znajomych i odbierz 25 euro

Obecnie Xoom rozpoczął intensywny marketing dla klientów z Polski i całego świata. Oferuje wysoki bonus, aż 25 euro na start dla nowych użytkowników oraz kolejne 25 euro za każde nowe polecenie Xooma innym.

xoom program poleceń

Xoom 25 euro – jak otrzymać bonus?

Warunki promocji i otrzymania bonusu w kwocie 25 euro są w zasadzie proste i całość powinna zająć maksymalnie kilka minut.

1️⃣ Wystarczy, że zarejestrujecie się z polecenia poniżej (jeśli masz już konto Paypal, podczas rejestracji użyj tego samego adresu e-mail. Zalogowanie za pomocą PayPal będzie dostępne dopiero na późniejszym etapie).

Odbieram bonus 25 euro w Xoom

 

2️⃣ Kolejnym krokiem do otrzymania bonusu powitalnego, jest wykonanie przelewu międzynarodowego na co najmniej 50 euro.

 

Aby otrzymać bonus macie do wyboru 2 możliwe warianty (przeczytaj koniecznie 2 sposoby).

  • Pierwsza opcja to wykonania przelewu za pomocą Waszej karty kredytowej lub debetowej powiązanej z rachunkiem bankowym w obcej walucie (np. konto bankowe w walucie euro).

Ważne: w niektórych przypadkach system odrzuca płatności dokonane za pomocą karty Revolut lub Monese i polskich kart, których nie rozpoznaje (np. PKO). W tym przypadku użyj innej karty debetowej lub karty kredytowej.

*więcej na temat odrzuconej płatności przeczytasz poniżej.

Ja użyłem karty Curve, którą bardzo sobie chwalę. Jeśli nie masz karty Curve, to przeczytaj więcej taniej wymiany walut poniżej. Dodatkowo odbierzesz 5 funtów na start lub 10 funtów (promocja Black Friday).

Przeczytaj: Jak najtaniej wymienić walutę i odebrać bonus.

 

Przelew musi być wykonany na konto zagraniczne.

 

 

  • Drugim sposobem jest przelew za pomocą Paypala o równowartości co najmniej 50 euro.

UWAGA – POJAWIAJĄ SIĘ SYGNAŁY OD UŻYTKOWNIKÓW BLOGA, ŻE PRZELEW ZA POMOCĄ PAYPAL NIE JEST JUŻ PREMIOWANY PRZEZ FIRMĘ XOOM.

Na Paypala wpłacamy około 250 zł i od razu zamieniamy je na euro (należy otworzyć konto w euro, a później ustawić je jako podstawowe), co da nam równowartość około 56.3 Euro.

Na koncie Xoom wybieramy opcję przelej środki do Polski (minimum 50 euro + opłata 1,99) i podajemy dane naszego polskiego konta. Pamiętaj, aby dane odbiorcy zgadzały się z danymi konta na które wysyłasz przelew.

płatność paypal

 

Uwaga: podczas tej operacji zostaną doliczone niewielkie opłaty związane z przelewem, a także możliwe koszty przewalutowania. Mimo wszystko jest to niewielka opłata za łatwy bonus w postaci 25 euro.

 

xoom przelewy

 

3️⃣ Jeśli wszystko się powiodło, pozostaje poczekać na odbiór Waszej nagrody (Aby otrzymać nagrodę należy powiązać konto PayPal z kontem Xoom. Wypłata premii wypłacana jest poniżej czterech dni roboczych od daty realizacji przelewu). Gdyby nagroda nie została przyznana, skontaktuj się z supportem.

4️⃣ Otrzymaliście bonus? Polecajcie Xoom swoim znajomym i zgarnijcie kolejne 25 euro.

Odbieram bonus 25 euro w Xoom

 

Informacja o wypłacie bonusu za polecenie zostanie Wam przesłana na adres e-mail. Środki pojawią się na powiązanym koncie PayPal. Później możecie je wypłacić na swój rachunek bankowy.

xoom wyplata bonusu

 

Xoom, a odrzucona płatność (krok nr 2)

Jeśli z jakichś przyczyn (np. problem z adresem) Twoja płatność została anulowana ze względów bezpieczeństwa, istnieje możliwość manualnej weryfikacji konta i danych do przelewu. W tym celu wystarczy skontaktować się e-mailowo z supportem.

Na wasz numer telefonu będzie kontaktował się pracownik Xoom w celu potwierdzenia Waszych danych do przelewu. W moim przypadku było to połączenie przychodzące z polskiego numeru, a rozmowa odbyła się w języku angielskim. Po weryfikacji otrzymacie e-maila z prośbą o dostarczenie następujących dokumentów:

  • dokument potwierdzający Waszą tożsamość, np. prawo jazdy,
  • dokument potwierdzający Wasz adres, np. rachunek,
  • wyciąg z konta w formacie .pdf.

 

 

Xoom opinie i podsumowanie

Czy usługa przekazów pieniężnych od firmy Paypal ma szanse na dłużej zagościć w Polsce? Z pewnością znajdzie się wiele nowych osób, które zechcą skorzystać z promocji i odebrać bonus powitalny związany z zaproszeniem swoich znajomych. Samo założenie konta wydaję się być proste, a interfejs dość intuicyjny.

Usługa ma jednak wielu potężnych konkurentów, takich jak choćby banki tradycyjne czy wyżej wspomniany Revolut. Kluczowe będą więc opłaty związane z transferami pieniędzy i kursy wymiany walut.

 

 

Interesują Cię inne promocje bankowe i sposoby na najskuteczniejsze sposoby na zarabianie w internecie?

Dołącz konieczne do grupy Promocje Bankowe na Facebooku:

Grupa Bankowe Promocje na Facebooku

 

 

Mogą zainteresować Cię także inne aplikacje do zarabiania pieniędzy:

Aplikacje do zarabiania 2019 – tylko sprawdzone