fbpx

Multikino, Helios i Cinema City za jedyne 10 zł przez cały tydzień z Masterpass

Obecnie częste seanse w kinie mogą kosztować nas sporą ilość gotówki, a ceny biletów sięgają nawet 30 złotych. Łatwo zatem policzyć, że koszt zabrania dziewczyny na randkę z dużym popcornem może mocno obciążyć Twoje konto bankowe 😀 Jak zatem ograniczyć ilość wydanych pieniędzy, gdy kochacie nowości kinowe tak jak ja 🙂 Odpowiedzią jest MASTERPASS! Zacznij oszczędzać już dziś!

 

>>Promocja została zakończona<<

 

Załóż portfel Masterpass dodając swoją kartę kredytową ze swojego banku.

masterpass

Przejdź prosty proces rejestracji, a kupując bilet do kina w sieci Multikino, Helios lub Cinema City – wybierz płatność MasterPass. Nie ma tutaj ograniczenia jeśli chodzi o dzień tygodnia czy godziny seansów. Nie musisz się więc martwić, że nie złapiesz się na odpowiedni seans! Pamiętaj – promocja dotyczy filmów 2D.

 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o oszczędzaniu i finansach chodząc do kina.

Jeśli nie wyobrażasz sobie seansu w kinie bez jedzenia i wybierasz się do Multikina, warto śledzić serwis Groupon i promocje, które obowiązują w zestawie barowym.

Jeśli chodzi jednak o promocję biletów do kina Masterpass – trwa ona dość długo i dotychczas miała już kilka podobnych edycji. Promocje są zwykle ograniczone czasowo oraz ilościowo, oznacza to, że pula biletów może się skończyć. Sam portfel jest dla na zupełnie darmowy i cyklicznie pojawiają się nowe promocje wynagradzające za płatności użyte dzięki tej opcji. Jeśli więc dojdzie do zakończenie promocji –  w swoim portfelu warto będzie jednak nadal posiadać kartę kredytową lub kartę debetową mastercard. Co więcej, wiążę się to też z wieloma dodatkowymi korzyściami, które opiszę w kolejnym wpisie dotyczącym finansów, zarabiania i oszczędzania podczas codziennych wydatków.

 

Polub Fabrykę Finansów na Facebooku i bądź na bieżąco.

https://www.facebook.com/fabrykafinansow

 

A jakie są Twoje ulubione filmy? Czy chciałbyś ujrzeć na naszej stronie TOP Filmy o tematyce finansowej?

 

 

Może zainteresować Cię także: