fbpx

Najlepsze konto dla młodzieży

Zastanawiasz się jakie jest najlepsze konto dla młodzieży lub konto dla nieletnich? Sprawdź dokładnie ten wpis. Konto młodzieżowe możesz założyć przez internet zupełnie za darmo. Dodatkowo zdarzają się także promocje bankowe, dzięki którym możesz zarobić pieniądze za założenie konta bankowego.

 

Konto dla młodzieży ranking na rok 2019

Najlepsze konto dla młodych to oczywiście konto bezpłatne i z darmową kartą płatniczą. Na początek jednak konta młodzieżowe należy podzielić na 2 rodzaje: dla osób pełnoletnich i niepełnoletnich. Zacznijmy od kont w banku dla nieletnich.

 

Konto bankowe dla niepełnoletnich

Jeśli interesuje Cię konto dla dziecka lub szukasz konta dla siebie, ale nie masz jeszcze 18 lat, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Niektóre banki oferują darmowe konto bankowe dla niepełnoletnich. Mogą one nosić różne nazwy takie jak: konto dla nieletnich lub konto junior.

 

Konto bankowe dla niepełnoletnich mBank

Od ilu lat można mieć konto bankowe w mBanku?

Rachunek w mBanku eKonto możliwości można mieć od 13 roku życia. To konto dla młodych od mBanku, jest darmowym rachunkiem dla każdego, kto nie osiągnął jeszcze 24 roku życia. Konto dla młodych jest uruchamiane wraz z bezpłatną kartą płatniczą i z własnym zdjęciem lub projektem. Ponadto mBank przewidział dla młodych 0 zł za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

 

Otwórz eKonto możliwości i odbierz 100 złotych premii

 

UWAGA!

Dla osób od 13. do 17. roku życia o konto młodzieżowe w mBanku powinni wnioskować opiekunowie prawni dzieci.

 

Konto dla młodzieży PKO

Konto młodzieżowe proponuje także bank PKO, który przygotował dla młodych konto młodzieżowe Inteligo. Inteligo jest częścią banku PKO BP.

Ten rachunek bankowy jest także przeznaczony dla osób od 13 roku życia.

Konto młodzieżowe Inteligo to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
  • dowolna ilość rachunków w ramach jednego konta z własnymi nazwami
  • ponad 3400 bezpłatnych bankomatów.

Otwórz konto młodzieżowe Inteligo

 

Konto dla młodzieży mBank (wariant dla pełnoletnich – doskonałe konto mBank także dla studenta)

Konto młodzieżowe mBank (eKonto możliwości w promocji do 100 zł) dla osób pełnoletnich do 24 roku życia, to szansa na zgarnięcie 100 zł za darmo. Warunki konta są bardzo podobne jak te powyżej, ale za otwarcie konta i spełnienie prostych założeń promocji, można zgarnąć niezłą premię.

Zgarnij 100 zł na start

 

Dołącz do grupy i zarabiaj na bankach – nie przegap najlepszych promocji bankowych:

https://www.facebook.com/groups/bankowepromocje

 

 

Może zainteresować Cię także: