fbpx

Legalne zarabianie przez internet – zacznij już dziś

Witajcie w kolejnym wpisie dotyczącym zagadnienia jakim jest zarabianie przez internet. To już trzeci post poświęcony zarabianiu przez Internet i osiągnięciu wolności finansowej bez wychodzenia z domu. Dziś przedstawiam kolejne 5 sposobów na zarabianie online w 2019 roku i tym samym odpowiemy na pytanie odnośnie skuteczności i legalności niektórych metod.

 

Przygotowałem dla Ciebie kompletny kurs internetowy, dzięki któremu zaczniesz w prosty sposób zarabiać przez Internet lub założysz swój własny internetowy biznes:

Chcę zacząć zarabiać pieniądze przez internet lub otworzyć swój własny biznes internetowy >>klik<<

 

 

Sprawdźcie także dwa poprzednie wpisy i przekonajcie się czy zarabianie pieniędzy w internecie jest proste.

Najskuteczniejsze zarabianie w internecie w 2019 roku – 5 sposobów

Jak wygląda praca zdalna i kim jest freelancer?

Sposób nr 1 na zarabianie przez internet – zarabiaj na handlu Internetowym

Wiele osób właśnie w ten sposób zaczyna swoją przygodę z handlem i przedsiębiorczością. Jeszcze jako student pracowałem w jednym z dużych hipermarketów i zdradzę Wam sekret: prawdziwe i najlepsze promocje nie trafiają na półki sklepowe, ponieważ są wykupowane przez pracowników sklepu. Zdecydowanie łatwiej jest szukać prawdziwych okazji w Internecie. Niszowe produkty najlepiej sprowadzać z chińskich serwisów i sprzedawać je na innych rynkach. Znajdź te produkty, na których możesz dużo zarobić. Nie ograniczaj się do handlu w serwisie Allegro. Możesz także sprzedawać produkty na portalu EBAY lub Amazon.

Kup taniej, sprzedaj drożej.

Zainteresuj się także tematem Dropshippingu, dzięki któremu nie będziesz musiał magazynować dostarczanych produktów.

 

Sposób nr 2 na zarabianie przez internet – zarabiaj na lokatach i kontach oszczędnościowych

Nie jest to pewnie odkrycie roku, ale z całą pewnością jest to bardzo bezpieczna i w stu procentach legalna forma oszczędzania, przy której zarobisz więcej niż trzymając pieniądze w skarpecie. Jak zarabiać na oszczędnościach? Po prostu znajdź najlepiej oprocentowaną lokatę lub konto oszczędnościowe.

Zestawienie aktualnych i wyskooprocentowanych lokat znajdziesz tutaj:

>>Sprawdź najlepsze lokaty<<

 

Sposób nr 3 na zarabianie przez internet – zarabiaj na funduszach inwestycyjnych

Postaram się odpowiedzieć na pytanie wielu osób: czy na funduszach inwestycyjnych można stracić?

Oczywiście..

Fundusze inwestycyjne to jednak dobra opcja dla wszystkich tych, w których drzemie dusza ryzykanta i chcą się nauczyć czegoś nowego. Dodatkowo jest szansa, że zarobisz więcej niż na lokacie.

Pamiętaj jednak, że nie jest to bezpieczna forma inwestowania (nie masz gwarancji zysku) i możesz stracić część swoich oszczędności.

Jeśli jednak jesteś początkujący, możesz zacząć od niewielkich kwot na próbę. Dodatkowo wybierz bezpieczną i znaną platformę.

Na temat inwestowania pieniędzy przeczytasz także tutaj:

W co inwestować pieniądze w 2019 roku?

 

Sposób nr 4 na zarabianie przez internet to Multi Level Marketing (Marketing Wielopoziomowy)

Mam wrażenie, że ostatnio w Polsce jest znacznie ciszej o biznesie MLM, choć można się nim zajmować także przez Internet. Biznes ten polega na bezpośredniej sprzedaży produktów (bez udziału kampanii reklamowych).

Jeśli jednak, ktoś „namawiał” Cię do tego typu współpracy i chciał Ci sprzedaż np.: perfumy, to pewnie wiesz o czym mówię i wyrobiłeś sobie już jakieś zdanie. Co ciekawe na ten temat napisałem nawet pracę dyplomową, choć sam nigdy nie podjąłem się działań w tym zakresie na szerszą skalę.

Co myślę o marketingu sieciowym?

Nie jestem przekonany czy będzie to obiektywna opinia, ponieważ ja sam, zraziłem się do marketingu sieciowego z kilku powodów: tajemnicze umawianie spotkań, nachalny sposób prezentacji tego typu produktów oraz niewiedzę na temat podstawowego działania systemu MLM przez osoby z tej branży, niekiedy nie wzbudzały mojego zaufania. Podczas spotkań bardzo często opowiada się o ponadprzeciętnych zarobkach, dochodzie pasywnym do końca życia, wycieczkach i nagrodach. Mimo to wiele osób nigdy dużo nie zarobiła, ani nie działają już w tym biznesie. Czy można więc na tym zarobić? Zapewne, ale wymaga to dużej pracy. Najlepsi potrafią zarabiać niezłe sumy.

Trzeba jednak uważać do jakiego programu MLM chcesz dołączyć. Wiele z nich nosi znamiona piramidy finansowej i często okazuję się oszustwem w dłuższej perspektywie czasu.

 

Sposób nr 5 na zarabianie przez internet – zarabiaj na zakładach bukmacherskich

Należy mieć na uwadze, że nie wszystkie zakłady bukmacherskie online są w Polsce legalne, pomimo że wiele stron działa w języku polskim. Zezwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich posiadają tylko spółki z siedzibą na terenie Polski.

Na czym polega jednak zarabianie na zakładach bukmacherskich? W zasadzie chodzi bardziej o zarabianie na bonusach bukmacherskich. Wielu bukmacherów oferuje bowiem specjalne bonusy dla nowych graczy:

  • bonusy cashback – zakłady bez ryzyka
  • freebety – darmowe zakłady
  • bonus od depozytu

Wiele osób traktuje obstawianie meczy jako zabawę, inni jako sposób na zarobek. Wymaga to jednak dużej wiedzy, odpowiedniej analizy oraz szczęścia. Pamiętaj, że istnieje cienka granica między dobrą zabawą, a hazardem. Warto więc robić to z głową.

Podsumowując: Nawet jeśli chcesz spróbować zakładów bukmacherskich dla zabawy, warto skorzystać z bonusów oferowanych przez bukmacherów. Jeśli jesteś zainteresowany tą tematyką, polecam stronę spryciarz.com, na której znajdziesz wiele potrzebnych informacji na temat obstawiania zakładów sportowych i aktualne bonusy z tym związane.

 

A może własny legalny biznes w sieci…

Skąd wziąć pieniądze na otwarcie firmy w 2019 roku?

Internet oprócz możliwości zarobku może Ci pomóc zebrać pieniądze na Twój biznes i zrealizować marzenie. Pomyśl o finansowaniu społecznościowym, czyli crowdfundingu. Crowdfunding to finansowanie projektów przez społeczność w sieci w formie zbiórki publicznej. Polskimi serwisami tego typu są:

  • https://polakpotrafi.pl
  • https://zrzutka.pl
  • https://wspieram.to

Możesz także zostać wspierającym jeśli któryś z projektów Cię zaciekawi. Twórcy oferują różnego rodzaju nagrody, w zamian za pomoc w realizacji ich nowatorskiego projektu.

A co Ty myślisz? Czy zarabianie przez internet i osiąganie dużych dochodów jest możliwe?

 

Dołącz do grupy na Facebooku i zarabiaj na promocjach bankowych:

https://www.facebook.com/fabrykafinansow

Kategorie: Zarabianie