fbpx

300 zł za darmo z kartą kredytową Citi Simplicity

[PROMOCJA ZAKOŃCZONA] – wszystkie aktualne promocje >>tutaj<<

 

 

Witaj w kolejnym wpisie blogu Fabryki Finansów. Dziś zajmiemy się tematyką jaką jest darmowa karta kredytowa, dzięki której dostaniesz dodatkowo 300 zł spełniając proste warunki promocji.

Karta kredytowa w banku Citi Handlowym to jedna z lepszych kart jaką przyszło mi używać. Za wyrobienie karty nie zapłacisz ani złotówki! Nie zapłacisz także żadnej opłaty rocznej, masz także dostęp do bankowości internetowej i przejrzystej aplikacji, do której zalogujesz się między innymi za pomocą odcisku palca.

Zaraz, zaraz… a gdzie jest haczyk?

 

 

Karta kredytowa ot tak za darmo i jeszcze dostaje coś gratis? Jakieś kody, bony, rabaty?

Oczywiście podstawowym wymaganiem jest posiadanie zdolności kredytowej. Jak zwiększyć zdolność kredytową dowiesz się w jednym z kolejnych wpisów. Posiadanie karty kredytowej to także doskonały sposób na budowanie pozytywnej historii kredytowej w BIK. Jeśli w przyszłości marzysz o dużym kredycie mieszkaniowym lub kredycie samochodowym, to warto byś już dziś wziął pod uwagę to rozwiązanie i zaczął budować swoją dobrą historię kredytową.

 

 

Spełnij podstawowe warunki promocji i odbierz bon do HEBE wraz z kartą CITI

Podstawowe wymagania: wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Udaj się na stronę promocji (kliknij w poniższy obrazek) i zostaw dane kontaktowe. Bank Citi Handlowy szybko się z Tobą skontaktuje i jeśli spełnisz warunki zostaniesz niedługo posiadaczem karty.

karta kredytowa citi handlowy

 

By otrzymać darmowy bon do HEBE wystarczy, że spełnisz minimum formalności

Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną  w okresie do końca 2 miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy.

Kolejny warunek jest  także prosty i musimy go spełnić w identycznym okresie. Bank wymaga od nas, aby wykonać min. 5 transakcji kartą na dowolne kwoty w ciągu jednego miesiąca.

Nagrodę w formie vouchera o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe otrzymamy za pomocą wiadomości w systemie bankowości Citibank Online. Nagrodę otrzymamy już w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków opisanej promocji – dlatego czym szybciej uda się spełnić warunki, tym lepiej dla nas.

Ważność naszego vouchera to aż 6 miesięcy i możemy z niego korzystać wielokrotnie, aż to wydania wszystkich środków.

 

Pamiętaj – karta kredytowa pozostanie darmowa jeśli będziesz spłacał ją w terminie!

Co to oznacza w praktyce? Karta kredytowa posiada okres bezodsetkowy. Możemy używać jej dokładnie tak samo jak zwykłej karty płatniczej. Jeśli jednak przekroczymy okres bezodsetkowy, który w przypadku kart kredytowych wynosi najczęściej od 54 do 60 dni, środki którymi obracamy zostaną oprocentowane wartością, która najczęściej wynosi 10% (maksymalna możliwa wartość). W każdym momencie możemy spłacić całą kwotę i uzupełnić limit na karcie lub jedynie minimalną część.

 

„Karta kredytowa na chłopski rozum”

Usłyszałem kiedyś mądre zdanie: Łatwo jest mówić trudnym językiem o rzeczach trudnych. Trudniej jest zatem mówić łatwo o rzeczach trudnych.

Wyobraź sobie zatem, że Twoja karta kredytowa to szklanką z wodą. Masz więc szklankę z wodą, z której w każdej chwili możesz trochę wypić wody, trochę jej dolać, a może wypić całość na raz. Tak właśnie działa karta kredytowa – w każdej chwili możesz ją uzupełnić. Może się zdarzyć także, że nie wystarcza Ci już szklanka i wolisz sporo większy kubek, by ciągle nie chodzić do kuchni. Wówczas możesz powiększyć limit na swojej karcie – tak samo jak powiększyłeś naczynie.

 

 

Może zainteresować Cię także: